Dünyaca Ünlü Şarkıcı Hayranlarına 3 Bin Dolar Dağıttı

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift hayranlarına 3000 dolar dağıttı. Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift korona virüsü nedeni ile zor durumlar yaşayan hayranlarına para yardımı yaptı. Sosyal medya üzerinden ünlü şarkıcıya yaptığı bu yardım hareketi ile övgüler yağdı.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Hayranlarına 3 Bin Dolar Dağıttı
27 Mart 2020 - 23:22

Amerikalı şarkıcının yaptığı bu yardım severlik hareketi ile taktir topladı. Sosyal medya üzerinden ünlü şarkıcıya Başkan olmaya layık yorumları yapıldı.

Korona virüs nedeni ile zor günler yaşayan hayranlarına maddi yardımda bulunan Taylor Swift ekonomik sıkıntılara giren hayranlarını sevindirdi. Amerikalı 30 Yaşındaki ünlü yıldız küresel sağlık krizinden etkilenen hayranlarına ve takipçilerine yardımda bulunarak gönülleri fethetti. Ünlü şarkıcının para yardımı yaptığı bir hayranı ise şu açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabından para yok, faturaları ödemek için bir yol da yok, işte yok. Paylaşımından sonra Taylor Swift' in kendisine para yardımı yaptığını ifade etti. 

Şarkıcın hayranı yapılan yardımdan sonra şoka girdiğini ve dilinin tutulduğunu belirti. Aynı zamanda para yardımı yapılan hayran, uzun zamandır saygı duyduğum ve sevdiğim birinin böylesine cömert bir harekette bulunmasına inanamadığını ifade etti.

TAYLOR SWİFT HAYRANLARINA 3 BİN DOLAR YARDIM YAPTI

Başka bir hayranı ise 6 aydır maaş alamadığını ve zor günler yaşadığını ifade ettiği sosyal medya hesabında gören şarkıcı 3 bin dolar yardımda bulunduğu ifade edildi.

 Para yardımında bulunan şarkıcı hayranlarından birine işlerinin kötü gitmesinden dolayı üzgünüm. Yaşadığın zorlukları hafifletmek için sana yardım etmek istiyorum lütfen hesap numaranı atarmışsın dediği öğrenildi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ÖVGÜLER ALDI

Ünlü şarkıcını yaptığı yardımlar Amerika’da sosyal medyada gündem olurken şarkıcıya övgüler yağdı.
Hükümetin durumu kötü olan vatandaşlara 1200 dolar vermesi ve şarkıcını yaptığı yardımlar ifade edilerek başkan olmayı hak ediyor yorumları yapıldı.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum