Dünyaca Ünlü Model Kendall Jenner Yeni İmajı İle Çok Şaşırttı

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner Yeni imajı ile şaşırttı. Kendall Jener Sarı saçları ile tüm dikkatleri üzeni çekmeyi başardı.

Dünyaca Ünlü Model Kendall Jenner Yeni İmajı İle Çok Şaşırttı
18 Eylül 2019 - 11:03

Dünyanın en çok konuşulan kadınlarından birisi olan Kendall Jenner yeni imajı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Ünlü model Kendall Jenner ablası gibi magazin gündeminden düşmüyor. Açıklamaları, giyim tarzı, işi, etkinlikleri gibi durumlardan sürekli ABD magazin gündeminde yer alan ünlü ismin attığı adım olay oluyor.

Sosyal medya hesabını da oldukça aktif kullanan Kendall Jenner, İnstagram paylaşımları ile sevenlerini büyülüyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Kendall Jenner'in son paylaşımı ile imajı değiştirdiği görülüyor.Yeni imajı ile podyuma çıkan Ünlü model Londra Moda Haftası'nda sarı saçlarıyla ile çıkan Kendall Jenner'in imajı şaşırttı.

Defile sonrası ise Brixton Academy, LOVE & YouTube'un LFW partisine katılan Model’in yeni saçları hayranlarını ve takipçilerini ikiye böldü bazı hayranları yeni imajını beğenirken bazıları ise esmer olması gerektiğini savundu.

Muzurca.com
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum