Dövme Sanatçı'sı olan Genç Kızın Asıl Mesleği Şaşırttı

Avusturalyada yaşayan 31 yaşındaki dövme sanatçısı olan Sarah Gray 16 yaşından bu yana vücudunun her yerine dövme yaptırıyor. Genç kadın'nın ğerçek mesleği ise doktorluk ve işini severek yaptığın Sarah gerçek bir güzellik ve beyindir ve hiçbir şey bundan daha seksi değildir.

Dövme Sanatçı'sı olan Genç Kızın Asıl Mesleği Şaşırttı
02 Eylül 2019 - 16:32

Avusturalyada yaşayan 31 yaşındaki dövme sanatçısı olan Sarah Gray 16 yaşından bu yana vücudunun her yerine dövme yaptırıyor.
Asıl mesleğini duyanlar şaşırıyor. Genç kadın'nın ğerçek mesleği ise doktorluk ve işini severek yaptığını söylüyor.
Sarah gerçek bir güzellik ve beyindir ve hiçbir şey bundan daha seksi değildir. Tutkusu tıptır ve ortopedik cerrahiye özel bir ilgisi vardır. 


Sarah, geçen yıl Metastatik Omurilik Sıkıştırması'nda araştırma araştırması üzerine çalıştı ve bu yılın ilerleyen saatlerinde Milano'daki Global Spinal Konferansında sunulması için araştırmasını kabul etmesi için yeterince şanslıydı. 
Tıbbi alanda olmakla birlikte Sarah, insanların düşünce ve dövme uzmanlarına bakışlarını değiştirmek için çok çalışıyor.
Sarah'ın dövmeli bir model olarak öne çıkan en önemli özelliklerinden bazıları, Yumurtalık Kanseri Bilinci için fon topladıktan ve ülkesini, dünya çapındaki bir güzellik yarışmasında ilk dövmeli yarışmacı olarak dünya ölçeğinde temsil edebilmesinden sonra, Miss Australia Quest'i kazanıyor.
Ayrıca Avustralya’daki her eyalette “Kızlar için Mürekkep Yarışması” nı kazandı ve şu anda Güney Avustralya’da dövme modelleri elçisi. 
Büyükelçi olmak ona rehberlik etmesini ve dövme modellerini geliştirmesini sağlıyor. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum