Diriliş Osman'ın Başrol Oyuncusu Burak Özçivit İmajıyla Hayranlarını Şaşırttı

Dirliş Osman'da Osman Bey karakterini canlandıracak Burak Özçivit'in yeni imajı beğenildi mi? Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Osman'ın Oyuncu kadrosunda kimler var?

Diriliş Osman'ın Başrol Oyuncusu Burak Özçivit İmajıyla Hayranlarını Şaşırttı
06 Eylül 2019 - 16:02

Diriliş Ertuğrul’un devam edecek dizisi Diriliş Osman TRT’de yayınlanmaya başlayacak. Diriliş Osman’da başrol oynayacak olan oyuncu Burak Özçivit İmaj değiştirdi.
 Burak Özçivit yeni imajı hayranları tarafından çok beğenildi.  TRT’nin reyting rekoru kıran dizisi Dirilş Ertuğrul’un devamı olacak olan Diriliş Osman dizisinde Osman Bey karakterine can verecek olan Burak Özçivit dizi için hazırlanmaya devam ediyor.
Yeni İmajı Beğenildi Mi?
Yeni imajı hayranları tarafından çok beğenildi.  Diziye başlamak için eğitim alan Burak Özçivit’in yeni imajı oldukça beğeni aldı.
Diriliş Osman TRT’den  ATV kanalına transfer olmuştu. Dizinin Eylül ayının sonunda yayınlanacağı öne sürüldü. Diriliş Osman da Burak Özçivit’e eşlik eden oyuncu kadrosunda şu isimler eşlik edecek. Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Cengiz Coşkun, Ayşegül Günay, Hazal Subaşı, Saruhan Hünel.

Diriliş Osman sezona iddialı başlayacak olan diziler arasına giriyor. Hayran kitlesi oldukça fazla olan Diriliş Osman hayranları tarafından ekrana gelmesi bekleniyor.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum