Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Zehir Zemberek Açıklama 

Mhp lideri Devlet Bahçeli Chp lieri Kemal Kılıçdaroğlu'na ne söyledi? Devlet Bahçeli Kılıçdaroğlu'na neden Trump'ın yolundan gidiyor dedi

Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Zehir Zemberek Açıklama 
31 Ekim 2019 - 07:45

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu'nun Ülkücü kardeşlerim diyerek Ülkücülere seslenmesine Devlet Bahçeli sert tepki göstererek şu sözleri soyledi;

Kılıçdaroğlu Türkiye düşmanlığını kışkırtıyor, yangından mal kaçırma, karambolden parsa toplama kurnazlığına tevessül ediyor. Yazıklar olsun. Kılıçdaroğlu adalet yürüyüşünden sonra şimdi de felaket yürüyüşüne çıkmış durumda. Kriz ve kaosa yatırım yapıyor, boşa sallayıp dolu tutmanın peşinden sürükleniyor.

Kılıçdaroğlu Felaket Yürüyüşündedir 

Kılıçdaroğlu adelet yürüyüşünden sonra felaket yürüyüşünde olduğunu dile getiren Bahçeli konuşmalarına şöyle devam etti; Kılıçdaroğlu'nun vatan ve millet sevgisi sancılı ve sorunludur. Provokasyonlarıyla sokağa oynadığı, Türkiye'nin Irak'a, Suriye'ye, Libya'ya, Şili'ye, Etiyopya'ya dönmesi için el ovuşturuyor.Devlet Bahçeli içeceği suya çamur sıçratmaya çalışıyor diyerek konuşmasını sürdürdü. Bir gün su içeceği çeşmeye çamur sıçratmaya çalışıyor. İftirayla, gıybetle mesafe alacağını sanıyor. Ancak hevesi kursağında kalacak.Kara mizahtır, skandaldır. Ülkücü kardeşlerim diye seslenmesi de ayrı bir garabettir.

Hendek kazan hainlere arkadaşlar diyen, YPG kendi vatanını savunan örgüttür yorumu getiren, zillete düşüp çırpınan, Türk düşmanlarına, haçlı heveslerine, sömürgeci niyetlere çıtını çıkaramayan bir siyaset bezirganından bırakın kardeş olmayı üvey kardeş bile olmaz, olamaz sözleriyle konuşmasına devam etti. 

Bizim Kardeşimiz Değil 

Mhp Lideri Devlet Bahçeli Kılıçdaroğlu bizim kardeşimiz değil sözleriyle zehir zemberek açıklamalarda bulundu.Kılıçdaroğlu bizim kardeşimiz değil, Türkiye düşmanlarının ümit aşısı, geçim kapısı, tescilli hısım ve akrabasıdır.


Trump'ın izinden yürüyüp Türkiye'nin hisarlarında gedik açmaya çalışan CHP Genel Başkanı iflastadır, ahlaken yoğun bakımdadır. Muhalefet görevini müstevlilere payandalık ve hizmetkarlık olarak gören bir şahsiyetten bu ülkeye, bu millete ve hatta kendi partisine de asla hayır gelmez, gelemez.


ABD Başkanı Donald Trump'ın izinden gittiğini ve Türkiye'nin iyiliğini istemediğini vurgulayan Bahçeli Kılıçdaroğlu'nun iflasta olduğunu ve böyle bir insanın kendi partisine bile fayda vermeyeceğini açıkladı. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum