Deniz Akkaya'dan Ödül Alan Haluk Bilginer'e İlginç Yorum

Deniz Akkaya Uluslararası EMMY Ödül Gecesi'nde ödül alan Haluk Bilginer'e nasıl bir yorumda bulundu? Sosyal medya kullanıcıları nasıl tepki gösterdi? Deniz Akkaya gelen yorumlara nasıl tepki gösterdi?

Deniz Akkaya'dan Ödül Alan Haluk Bilginer'e İlginç Yorum
28 Kasım 2019 - 10:18

Haluk Bilginer’in üç gün önce alış olduğu ödüle bir çok kişiden yorum geldi. Haluk Bilginer Uluslararası EMMY Ödül Gecesi’nde Şahsiyet adlı bir dizide göstermiş olduğu performanstan dolayı en iyi erkek oyuncu seçilmişti.

Ödül aldıktan sonra Haluk Bilginer’e Türk halkı gerek sosyal medya üzerinden gerek yüz yüze yorum yaptılar. Sosyal medya üzerinden de ünlüler yorum yağmuruna tuttu. Yorumun biri de Deniz Akkaya’dan geldi. Haluk Bilginer’e yapmış olduğu yorum tepkiye yol açtı.OYUNCULUĞUN TANRISI 

Deniz Akkaya’nın Haluk Bilginer’e yorumu ise şu şekilde; Ve ve ve bugüne yakışan bir TBT… Eline, kariyerine, sesine, ruhuna ancak bu kadar yakışabilirdi bir oyuncunun! Bu topraklardan… oyunculuğun Tanrısı Haluk Bilginer önünde eğilir ayakta alkışlarız seni. Yorumunu yaptı.Deniz Akkaya’nın bu yorumundan sonra sosyal medya ayaklanarak tepki gösterdi. Oyunculuğun Tanrısı diyen Deniz Akkaya’nın bu paylaşımı çok konuşuldu ve tepki gösterildi.

Uzun süre yorumlara  sessiz kalan Akkaya sessizliğini şu paylaşımla bozdu. Haluk Bilginer'e "Oyunculuğun Tanrısı" benzetmemdeki tanrıyı Allah ile manasal birleştiren zekalar keşke beni takip etmese. Arkadaş böyle bir seviyeyi ben kabul edemiyorum. Yorumunu yaptı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum