Demi Lovato'non Özel Fotoğrafları Hacklendi

Birçok ünlü ismin hesaplarını ele geçiren hackerlar yani internet korsanlarının son mağduru Demi Lovato oldu. ABD'li şarkıcı sosyal medya hesabını hedef alan saldırganlar Demi Lovoto'nun özel fotoğraflarını internete sızdırdılar.

Demi Lovato'non Özel Fotoğrafları Hacklendi
19 Ekim 2019 - 18:42

Geçtiğimiz yılarda aşırı madde bağımlısı olduğu için ölümden dönen ABD'li şarkıcının Snapchat hesabını hedef alan korsanlar ile başı dertte.

27 yaşındaki şarkıcı Demi Lovato Sosyal medya hesabına internet korsanları saldırmış ve Snapchat hesabını ele geçiren siber saldırganlar, genç şarkıcının özel fotoğraflarını sızdırdılar.

Sarkıcının başına gelen bu olay kısa süre içinde sosyal medya duyulurken Lovato’nun ekibi fotoğrafların kaldırılması için çalışma başlatıldığı bildirildi. ABD'li şarkıcıya sosyal Medya’dan ve hayranlarından kısa süre içinde destek mesajları geldi.

İnternet korsanlarının Ünlü şarkıcını hesabına siber saldırı yapması sosyal Medya’da büyük yankı buldu. Demi Lovato'nun hayranlarından destek mesajların gelirken Şarkıcının daha iyileşemediği ve zor zamanlar geçirdiğini ifade eden hayranları ve takipçileri “Bir insan bunu niye yapar? Demi bunların hiçbirini hak etmedi” notunu kullandılar.Ayrıca Şarkıcını hayranları: “Birine saygısızlık etmek bir şeydir, ancak bir kadının vücuduna saygısızlık etmek başka bir şeydir ve tamamen ihlal ve iğrençtir. Dünya ne zaman yıkılmayı bırakıp onu destekleyecek? “Neden bir 'kişi' birisinin gizliliğini sızdırıyor? Ya da neden sızdırıyor? İfadelerini kullandılar.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum