Demet Akalın Topu Görse Bomba Diye Karakola Götürür

Demet Akalın son paylaşımda ne dedi? Fatih Altaylı ne cevap olarak ne Dedi ? Giovanni Guidetti kimdir? Nasıl bir Antrenördür? Merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde..

Demet Akalın Topu Görse Bomba Diye Karakola Götürür
10 Eylül 2019 - 12:00

A Milli Kadın Voleybol Takımı antrenörü Giovanni Guidetti için yaptığı paylaşımla çok tepki alan Demet Akalın’ı eleştiren diğer bir isimde Fatih Altaylı oldu.

2019 Avrupa şampiyonasında rakiplerini tek tek deviren filenin sultanları Sırbistan karşısında muhteşem bir mücadele vermesine rağmen maçı beşinci sette kaybeden milli takımımız şampiyonluğu Sırbistan’a verdi. Filenin sultanları oynadıkları oyun ve azimleri ile tüm her kez tarafından çok beğenildiler.Sırbistan’a Mağlup Olmamıza rağmen verdikleri muhteşem mücadele ile spor sevenlerin takdirini toplayan filenin sultanlarına en ilginç çıkış ise Demet Akalın'dan geldi. Akalın, paylaşımında "Koçumuz niye Türk değil, kaybetmezdik. Yine de teşekkürler kızlar" ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylıdan Cevap Geldi

Ünlü şarkıcıyı sert sözlerle eleştiren Altaylı, "Ne diyeceksin ki buna! Hanımefendi voleybol maçını en son ne zaman izlediniz? Voleybol topunu gördüğünüzde bomba diye karakola götürdüğünüz oldu mu? Guidetti'yi yargılayacak derecede voleybola hakim misiniz?

Bu adamın adını daha önce herhangi bir yerde duydunuz mu, başarılarına hakim misiniz? Komik oluyor" şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum