Cüneyt Arkın Sosyal Medyada Eşine Aşkını Nasıl Anlattı

Cüneyt Arkın eşi Betül Arkın için sosyal medyada nasıl bir paylaşım yaptı? Sosyal medyada paylaştığı fotoğraf için takipçileri nasıl yorumlarda bulundular? Cüneyt Arkın Eşi Betül Arkın için nasıl aşk dolu sözleri söyledi?

Cüneyt Arkın Sosyal Medyada Eşine Aşkını Nasıl Anlattı
16 Kasım 2019 - 13:25

Cüneyt Arkın Yeşilçam’ın yakışıklı aktörlerinden biri.  82 yaşında olan Cüneyt Arkın sosyal medyada 51 yıldır evli olan Betül Arkın’a aşkını itiraf etti. Gençlik yıllarına ait bir fotoğrafı paylaşan Cüneyt Arkın sosyal medyada eşiyle fotoğrafını paylaştı.

Instagram’da 210 bin takipçisi olan Cüneyt Arkın yaptığı paylaşımla takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı. Eşiyle kendisinin paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü; Betül'e 'bebek' derim.Betül Yanımdayken Ev Yıkılsa Umrumda Değildir

Keyfim çok yerindeyse 'papatyam!' Beyaz papatyaları çok sever. Betül'ün resimlerini yaptım mı, hep fonda papatyam vardır. Betül yanımdayken ev yıkılsa umurumda değildir. Her şeyi onun halledeceğini bilirim. Yemin ediyorum başka bir kadına elimi sürmedim.  Açıklamasında bulundu.

Eşi için Bebek derim ifadesini kullanan Cüneyt Arkın eşinin papatyaları çok sevdiğini ve eşinin bütün fotoğraflarının altında papatya fon olduğunu belirtti. Cüneyt Arkın eşi Betül Arkın için yanımda olduğu zaman ev yıkılsa umrumda değil ve ondan başka hiçbir kadına el sürmediğini ifade etti.
Muzurca.com 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum