Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Davetine Hangi Ünlüler Katıldı? Hangi Ünlüler Katılmadı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve eşi Emine Erdoğan'ın ev sahipliği yaptığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliğine hangi ünlüler katıldı? Hangi ünlüler katılmadı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Davetine Hangi Ünlüler Katıldı? Hangi Ünlüler Katılmadı?
30 Ekim 2019 - 10:26

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde tören hazırlandı. Törene ev sahipliği yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan törene ev sahipliği yaptı.
Törene bir çok ünlü, siyasetçi, din adamları, sosyal medya fenomenleri, oyuncular ve spor dünyasından bir çok kişi katıldı.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin kış bahçesi olarak adlandırılan bölümündeki resepsiyona, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, makam katının merdivenlerinden inerek geldi.


 Hangi Ünlüler Katıldı?
Cumhuriyet Bayramı kutlaması nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine ünlüler akın etti. İşte o ünlüler; Acun Ilıcalı, Ümit Besen, Engin Altan Düzyatan, Esra Erol, Metin Şentürk, Tolgahan Sayışman.Kutsi, Eser Yenenler, Hülya Darcan, Oğuzhan Koç, Reynmen, Uraz Kaygılaroğlu, Yonca Evcimik, Murat Yıldırım, Serdar Gökhan, Nihat Hatipoğlu. Nihat Doğan, İbrahim Büyükak, Orhan Gencebay.

Hülya Gencebay, Berdan Mardini, Coşkun Sabah,  Alişan, Ece Erken, Kibariye, Wilma Elles, Bülent İnal, İrem Derici,v Burak Özçivit gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

Hangi Ünlü İsimler Katılmadı?

Cem Yılmaz ve Demet Evgar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine katılmadılar.

Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum