Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyükşehir Belediye Başkanına Özel Görev

Beştepe'de gerçekleşen Büyükşehir Belediye başkanlarının toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Balıkesir Büyükşehir BElediye Başkanına özel görev ''bunu sen yaparsın''dedi Merak ettiğiniz bütün konular haberimizde.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyükşehir Belediye Başkanına Özel Görev
12 Eylül 2019 - 09:30

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan toplantı için 29 Büyükşehir Belediye başkanları ile bir araya gelmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 30 Büyükşehir Başkanlarının tüm iletişimini ve koordinasyonunu sağlaması için Whatsaap grubu kurma görevini Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a verdi.Cumhurbaşkanı Külliyesinde gerçekleşen toplantıda Büyükşehir başkanlarına aralarında iletişim ve koordinasyon sağlanması için Whatsapp grubunu olmasını dile getirmişti.

Buna göre Whatsapp grubu kurması için Balıkesir Büyükşehir başkanı Yücel Yılmaz'ın yapmasını istedi.

Bunu Sen Yaparsın

Whatsapp grubunu kurma koordinasyon görevini "Bunu sen yaparsın" diyerek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a verdi.

30 büyükşehir belediye başkanının hizmet noktasında daha verimli olması için kurulacak ortak Whatsapp grubunun grup liderliğini Yücel Yılmaz'ın yapmasını istediği söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ında bulunacağı grupta Yücel Yılmaz ve Yardımcıları çalışmaya başladıklarını belirtiler.

Erdoğan bugün Beştepe'de Büyükşehir Başkanları ile toplantı düzenlemiştir. Cumhurbaşkanı Külliyesinde gerçekleşen toplantıya dair Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu’na göndermesi dikkatlerden kaçmamıştı.

Beştepe’de gerçekleşen toplantıda sadece CHP'li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş katılmamıştı. Savaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Çin'de olması sebebiyle mazeret bildirerek toplantıya katılamayacağını ifade etmişti.

Muzurca.com
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum