Çukur'un Kemal'i Kuruluş Osman'a Mı Transfer Oluyor

Çukur dizisinde göstermiş olduğu oyunculuk performansı ile çok konuşulan Kemal, yani Uğur Yıldıran Kuruluş Osman adlı dizide rol alacak mı? Kuruluş Osman dizisinin yönetmenleri bu konu hakkında bir bilgi paylaştı mı?

Çukur'un Kemal'i Kuruluş Osman'a Mı Transfer Oluyor
24 Aralık 2019 - 16:04 - Güncelleme: 24 Aralık 2019 - 16:26

Çukur dizisinde Kemal karakterleriyle iz bırakan Uğur Yıldıran geçtiğimiz haftalarda diziden ayrıldı. Çukur dizisinde Yamaç’ı öldürmek için Azer silahı uzattığında kendini silahın önüne atan Kemal, Azer tarafından öldürüldü.  Çukur dizisinden ayrılan Kemal yani Uğur Yıldıran için bir iddia ortaya atıldı.

Çukur’un Kemal’i Kuruluş Osman’a mı transfer olacak akıllarda soru işareti bıraktı. Uğur Yıldıran daha öncelerde Hadise’nin Eurovision şarkısında dans ettiği ortaya çıkmıştı. Günlerce gündemde kalan Uğur Yıldıran yine Ay Yapım imzalı İçerde adlı dizide polis rolüyle karşımıza çıktı. 

KURULUŞ OSMAN YÖNETMENİNDEN HERHANGİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI 

İçerde dizisi final yaptıktan sonra Çukur adlı dizide boy gösterdi. Kısa sürede çok beğenilen Uğur Yıldıran üç sezon Çukur dizisinde oynadıktan sonra diziden ayrıldı. Uğur Yıldıran’ın şimdilerde ise Kuruluş Osman’da oynayacağı ortaya atıldı.

Uğur Yıldıran’ın Kuruluş Osman dizisinde oynayacağına dair dizi yönetmenlerinden hiç bir açıklama yapılmadı. Çukur dizisinde göstermiş olduğu performanstan dolayı büyük beğeni alan Kemal yani Uğur Yıldıran’ın hayranları Kuruluş Osman adlı dizide rol almasını istiyorlar. Bununla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum