Çukur'un Cumali Koçavalı'sı Öldü Mü? Cumali Diziden Ayrılıyor Mu?

Cumali Koçovalı Çukur dizisinden ayrıldı mı? Azer Koçovalı'lara nasıl bir savaş başlattı? Azer kiminle ortaklık kurdu? Yamaç'ı nasıl bir tehlike bekliyor?

Çukur'un Cumali Koçavalı'sı Öldü Mü? Cumali Diziden Ayrılıyor Mu?
17 Aralık 2019 - 11:14

Çukur Türkiye genelinde en çok seyredilen ve en çok beğenilen diziler arasında. Dün akşam yayınlanan bölümde Kemal diziye veda etti. Yamaç’ı kurtarmak için kendini kurşunlara siper eden Kemal’i Azer vurdu. Azer tarafından  vurulan Kemal dün akşam diziye veda etti.

Koçovalılar dün akşam Kemal’i defnederken gözyaşlarını tutamadılar. Yamaç Kemal’i defnettikten sonra intikam ateşiyle yandı. Yamaç Koçovalı Azer’in evini basarak Azer’in kardeşini Azer’in gözleri önünde vurarak öldürür. Azer Koçovalı’lara savaş başlatmıştır.

CUMALİ KOÇOVALI'YI AZER'İN ADAMLARI VURDU 

Azer İstanbul’daki ortaklarını toplar. Ortaklarla iş birliği yapan Azer Yamaç’ın bütün fabrikalarını basarak bütün mallarına el koyarlar. Yamaç Azer ve ortakları hakkında bilgi almak için otele Reşit Feyzullah ile görüşmeye gider.


Cumali ve Selim arabaya binecekleri esnada Azer  Yamaç’ı arayarak kardeş acısını tattıracağını söyleyerek adamlarına Cumali’yi karnından ve kolundan vurdurtur. Çukur hayranlarının aklında soru işareti olarak kalan Cumali ölecek mi sorusu belirlendi. Çukur’un Cumali Koçovalı’sı diziden ayrılmayacağı söylendi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum