Çukur Dizisinin İdris Koçovalı'sı Ercan Kesal Diziden Ayrıldı mı?

Çukur dizisinde İdris Koçovalı'yı canlandıran Ercan Kesal'in diziden ayrıldığı iddia edildi. Ercan Kesal namı değer İdris Koçovalı diziden neden ayrıldı? Diziden ayrılmadan önce hangi açıklamaları yaptı?

Çukur Dizisinin İdris Koçovalı'sı Ercan Kesal Diziden Ayrıldı mı?
05 Eylül 2019 - 23:30

Oyunculuğuyla göz dolduran Ercan Kesal Çukur dizisinden ayrıldığı iddia edildi. Geçtiğimiz Mayıs ayında sezon finali yapan Çukur dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İdris Koçovalı öldü mü  ölecek mi sorularının cevabına yanıt geldi.

Sezon finalinde tüm kadınları rehin alan Yücel, Yamaç ve İdris Koçovalı’yı tuzağa düşürmüştü. Dizinin sonunda silah patlamıştı. Kimin vurulduğu soru işareti olarak kaldı. Çekimlere başlayan Çukur seti İdris Koçovalı’yı yani Ercan Kesal’in artık dizide rol almayacağı iddia edildi.Çukur'da Kim Vuruldu?
Yamaç babası yani İdris Koçovalı’yı vurarak katil olduğu ve eşini kaybetmesiyle yeni sezonda diziye psikolojik sorunlarla başlayacağı iddia edildi.
Selim’in oğlu Akın hapisten çıkmıştı. Gözü kara olan Akın İdris’in yerine geçmeye hazırlanırken diziye Baykal’ın kızı Efsun’un gelmesiyle Çukur’da işlerin karışacağı söylenildi.

İdris Koçovalı Diziden Neden Ayrıldı
Gönüllere taht kuran usta oyuncu İdris Koçavalı yani Ercan Kesal 40 yıldır sanat camiasında olduğunu ve yorulduğunu 60 yaşında olduğunu kamera karşısında olmanın yorucu ve yıpratıcı olduğunu açıkladığı iddia edildi.

Ercan Kesal ayrıca iyi bir yazar. Yazmak ve film çekmek istediği belirtildi.
Ercan Kesal  yaptığı bir gazete röportajında ise artık Çukur’dan sonra hiçbir dizide rol almayacağını ve İzmir’in ilçesi olan Urla’ya yerleşeceği belirtti.
Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum