Çukur Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosuna Aldığı Yeni İsim Kim

Çukur Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Reyting Rekortmeni Olan Dizi Kadrosuna Kimleri Aldı? Sevilen Başrol Oyuncusu Aras Bulut İynemli Sosyal Medya Hesabından Dizi Hakkında Ne Söyledi? Sevilen Dizi Çukur'un Çekimleri Ne Zaman Başlıyor

Çukur Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosuna Aldığı Yeni İsim Kim
03 Eylül 2019 - 10:45

Geçen sezon reyting rekortmeni olan Çukur dizisine yeni bir isim daha geliyor. İzleyicilerin merak ile beklediği Çukur dizisine başarılı oyuncu Damla Sönmez dahil oldu.

Geçtiğimiz dönem sezon finalinde sonra merak ve heyecan ile beklen çukur dizisi izleyici ekrana kilitleyen ve akılarda birçok soru işareti bırakan sevilen dizi olan Çukur kadrosuna yeni isimler dahil ediyor bu isimlerden birisi ise güzelliği ile beğenilen başarılı oyuncu Damla Sönmez oldu.Güzel oyuncu önceden ‘’Güllerin savaşı’’ adlı dizide oynamış ve orada tanınmaya başlamıştı.
 
Aras Bulut İynemli’den Yeni Sezon Çekimlerine Başladık
 

Dizinin başrol oyucusu Aras Bulut İynemli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni sezon çekimlerinin başladığını ve yakın zaman içinde ekranlarda olacağını duyurmuştu.

Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz'in ardından sevilen diziye yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Bu isimlerden biride güzelliği ile dikkat çeken başarılı oyuncu Damla Sönmez olacak. Başarılı oyuncunu dizide yamaç karakteri ile aşk yaşayacağı söyleniyor. Peki, reyting rekortmeni olan dizi ne zaman başlayacak merak ile bekleniyor.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum