Çukur'a Bomba Transfer Sefirin Kızı adlı Diziyi Söz'ün Başrol Oyuncusuyla Devirecekler

Çukur adlı diziye transferler gerçekleşirken son gelen haberlere göre bomba bir isim dizide rol alacağı söylendi. Çukur'a dahil olacak isim kim? Çukur'a dahil olacak isim daha öncelerde hangi dizlerde rol aldı? Çukur dizisine son olarak Nejat İşler Çağatay karakteriyle diziye dahil olmuştu. Yeni girecek olan isim hangi karakteri canlandıracak?

Çukur'a Bomba Transfer Sefirin Kızı adlı Diziyi Söz'ün Başrol Oyuncusuyla Devirecekler
09 Ocak 2020 - 10:11

Aras Bulut İynemli’nin başrolünü canlandırdığı Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi olan Çukur’a bomba bir transfer gerçekleştiği iddia edildi.  Pazartesi akşamlarının çok seyredilen dizisi olan Çukur’a Tolga Sarıtaş’ın Çivi karakteriyle transfer olduğu iddia edildi.

Çukur dizisine daha öncelerde Söz dizisinde rol alan ve ardından Ferhat ile Şirin adlı dizide oynayan Tolga Sarıtaş’ın Çukur’a transfer olduğu ve Çivi karakterini canlandıracağı iddialar arasında yer aldı. Çukur dizisinde geçtiğimiz haftalarda Uğur Yıldıran, Kemal karakterini canlandıran oyuncu diziye veda etmişti.REYTİNGLERİN ARTACAĞI İDDİA EDİLDİ

Sevilen dizi Çukur’a yeni bir oyuncu Nejat İşler Çağatay rolüyle dahil olmuştu. Diziye yeni transferlerin gerçekleşeceği bekleniyordu. Gelen son haberlere göre Tolga Sarıtaş’ın diziye dahil olacağı ve Çivi karakterini canlandıracağı iddia edildi. Sefirin Kızı adlı dizininde çok reyting aldığı Pazartesi akşamlarının Tolga Sarıtaş’ın transfer olmasıyla Çukur’un reytinglerinin daha da artacağı söylenildi.

Tolga Sarıtaş’ın hangi tarafta olacağı ise merak konusu oldu. Çukur’a transferlerin bir bir gerçekleştiği Nejat İşler’in dahil olduğu ve son olarak da Tolga Sarıtaş’ın transfer olması iddiaları gündeme bomba gibi düştü.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum