Çok Güzel Hareketlerin Ünlü İsmi Survıvor'da Yarışacak

Survıvor yeni sezonda yarışacak isim belli oldu. Survıvor Ünlüler de BKM kadrosunda hangi ünlü yarışacak? Haftalık Ücreti ne kadar olacak?

Çok Güzel Hareketlerin Ünlü İsmi Survıvor'da Yarışacak
09 Eylül 2019 - 00:35

Çok güzel hareketlerin yıldızı bu sezonda survıvor yarışmasında Ünlüler kategorisinde yarışacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar’da yıldızı parlayan Ersin Korkut Survıvor Ünlüler’de yarışacak.

20 Bin lira Alacak 

Hürriyet’in yaptığı habere göre Ersin Korkut Acun Ilıcalı’dan haftalık 20 bin lira alacak.

Ersin Korkut Kimdir?

Yılmaz Erdoğan’ın dayısının oğlu olan Ersin Korkut  Hakkari de1977 yılında doğmuştur. 5 Kardeşi olan Korkut bir pizza dükkanın da bulaşıkçı olarak işe başladı.


Yılmaz Erdoğan’ın BKM kadrosunda çeşitli işlere giren Ersin Korkut Bana Bir Şeyhler Oluyor isimli bir tiyatro sahnesinde ufak bir rol alarak sahnede yer aldı. Bu sahne sayesinde oyunculuğa başladı.Ersin Korkut Cem Yılmaz’la oynadığı bir reklam filmiyle de herkes tarafından beğenildi.

 Ardından Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler filmin de oynayarak film sektörüne adım attı.Kutsal Damacana ve Neşeli Hayat filmlerinde oyunculuk hayatına devam etti. Ersin Korkut’un en son oynadığı film ise Organize İşler Sazan Sarmalı.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum