Cinsiyetini Değiştiren Neslihan Doğrusöz ''Hala Bakireyim'' Açıklaması

Cinsiyet değiştiren ünlülerde cesaret alan Neslihan Doğrusöz'den bu yaşıma kadar hiç bir erkeğin elini tutmadım dedi. ameliyatsız erkek olan Neslihan Doğrusöz erkeklik hormonu aldığını söyledi.

Cinsiyetini Değiştiren Neslihan Doğrusöz ''Hala Bakireyim'' Açıklaması
13 Eylül 2019 - 08:40 - Güncelleme: 13 Eylül 2019 - 09:08

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan 'Sibel Arna ile Sırrı Nedir?' isimli programa konuk olan Doğrusöz, çocukluğundan bu yana her ne varsa anlattı.

Küçüklüğümden beri kendimi hep erkek hissettim. Ablalarım yataklarının başında Tarkan'ın posteri varken benim Ahu Tuğba ve Hülya Avşar'ın posterleri vardı. Bir kız arkadaşım vardı ama ailelerimiz bilmediği için yan yanayken kanka gibi takılıyorduk.



El ele gezen çiftlere çok özenirdim. Hiçbir erkek arkadaşım olmadı. Süreçten önce de bakireydim. Değişimde önce erkeklerden bir teklif geldiğinde direk 'Sen gaysin herhalde, erkeklerden hoşlanıyorsun' diyordum.
Bana yürüyen erkeklerle her seferinde kankaya bağlıyorduk olayı. Ama hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım.

Babam bir dönem beni arayarak 'Ne ölüme ne ölüne' dedi bir sene hiç ailemi görmedim sonra eve gittim annemlerle sarılıp ağlaştık.


Babam istediği için kadınlık hormon aldım ve ilk defa sütyen giydim. Ailecek bir Neslihan'ı zorladık. Göğüslerim zaten çok küçüktü şimdi aldırdım.


Bir yıllık bir ilişkim var hayatımda kendimi hiç lezbiyen gibi görmedim hep erkek olarak gördüm.
Bir döneme damga vuran moda programında tanıdığımız Neslihan Doğrusöz yılın başında cinsel tercihini değiştirdiğini açıklamıştı.

Herhangi bir ameliyat olmayan Doğrusöz sosyal medya hesabından sık sık fotoğraf paylaşan Doğrusöz geçtiğimiz günlerde sakal ektirdiğini söylemişti.

Yeni tarzı ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken isim olarak bilinen moda yarışmacısı sosyal medya hesabından adını değiştirdiğini söyledi. Doğrusöz'ün sakal ektirdiği biliniyor.

Erkeklik Hormonu Kullanıyorum

Erkeklik hormonu için testosteron kullanıyorum. Bu da sinir yapan bir şey. Vücudum da spor yaptığım için değişiyor. Sakal eklettirirken çok acı çektim. 11 saat sürdü. İşlem sırasında uyuşturulduğu için acı hissetmedim. Aynaya baktığım sırada Neslihan'la vedalaştığım için ağladım.

Bu süreç benim çok hoşuma gidiyor. Benim ben olmamım sırrı cesaret. 16 yaşındayken enseme yaptırdığım dövme de bile 'Kendini keşfetmek büyük cesaret işidir" yazıyor. Selin Ciğerci, Rüzgâr Erkoçlar, Bülent Ersoy gibi isimler bana cesaret verdi. Umarım ben de başkalarına cesaret veririm."

Neslihan Doğrusöz geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla çok konuşuldu. 

Uzun süredir 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu Büşra Eyen ile aşk yaşayan Doğrusöz, sevgilisiyle samimi pozlarını Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. 

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum