Cinsiyet Değiştiren Selin Ciğerci İkiz Bebek Sahibi Olmaya Hazırlanıyor 

Selin Ciğerci anne olmaya hazırlanıyor. Cinsiyet değiştiren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci nasıl anne olacak? Selin Ciğerci sosyal medya hesabı üzerinden anne olmak ile ilgili nasıl bir paylaşım yaptı? Selin Ciğerci'nin kaç çocuğu olacak?

Cinsiyet Değiştiren Selin Ciğerci İkiz Bebek Sahibi Olmaya Hazırlanıyor 
04 Haziran 2020 - 08:01

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci cinsiyet değiştiren ünlüler arasında. Erkekken kadın olan Selin Ciğerci geçtiğimiz yıl futbolcu Gökhan Çıra ile evlenmişti.

Her seferinde anne olmayı çok istediğini vurgulayan Selin Ciğerci taşıyıcı anne yöntemi ile anne olmaya hazırlanıyor. Selin Ciğerci sosyal medya platformu olan Instagram'da anne olacağına dair şu sözleri paylaştı;Telefonlarım susmuyor efendim. Buradan doğum lekesi olan, doğum yapan hanımefendilere sesleniyorum. Keşke benimde sizin gibi doğurma özelliğim olsaydı da, benim de doğum lekelerim olsaydı da sizlerin gözleri önünde geçirseydim bu süreci.

SELİN CİĞERCİ BENİM İKİZ ÇOCUKLARIM OLACAK

Benim inşallah ikiz çocuklarım olacak. Fazla dillendirmek istemiyorum. Ama beni sevenler bana dua etsin. Başka bir şey istemiyorum. Ben bu mutluluk duygusunu doğurmadan tadacağım. Doğurmakla anne olunmuyor biliyorsunuz. Sözlerini söyledi.Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci Instagram'ın Hikaye bölümünde art arda paylaşım yaptı. Paylaşımlarına şu notu düştü; 2021 yılını sabırsızlıkla bekliyoruz. Uykusuz geceler heyecanı başladı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci daha sonra yaptığı bir başka paylaşımda da, "Buraya çok mutlu bir anne adayı fotosu bırakıyorum. Biz işlemlerimize başladık. Dua edin bir aksilik olmasın seneye evladımızı kucağımıza alalım. İfadelerini kullandı.
Muzurca.com 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum