Cinsiyet Değiştiren Neslihan Doğrusöz Sevgilisi Büşra Eyen İle Samimi Poz Verdi

Neslihan Doğrusöz kimdir? Neslihan Doğrusöz cinsiyetimi değiştirdi? Neslihan Doğrusöz hangi sporcu ile birlikte?Neslihan Doğrusöz sakal ektirdi mi? Neslihan Doğrusöz adını ne olarak değiştirdi? merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Cinsiyet Değiştiren Neslihan Doğrusöz Sevgilisi Büşra Eyen İle Samimi Poz Verdi
05 Eylül 2019 - 15:29

Geçtiğimiz günlerde sakal ektiren ve ameliyatsız cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile Türkiye gündemine oturdu.Neslihan Doğrusöz adını moda yarışması ile adını duyuran Neslihan Doğrusöz cinsel tercihini değiştirdiğini söylemişti.Fitnes Şampiyonu İle Birlikte

Yeni tarzı ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken isim olarak bilinen moda yarışmacısı sosyal medya hesabından adını değiştirdiğini söyledi.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Neslihan Doğrusöz, Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşımlarında bulunuyor.Bir döneme damga vuran moda programında tanıdığımız Neslihan Doğrusöz yılın başında cinsel tercihini değiştirdiğini açıklamıştı.

Herhangi bir ameliyat olmayan Doğrusöz sosyal medya hesabından sık sık fotoğraf paylaşan Doğrusöz geçtiğimiz günlerde sakal ektirdiğini söylemişti.Uzun süredir 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu Büşra Eyen ile aşk yaşayan Doğrusöz, sevgilisiyle samimi pozlarını Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. 

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum