Cesur Kıyafeti İle Akustik Konsere Damgasını Vurdu

Şarkıcı Jesse J. Los Angeles'ta hayranları ile bir konserde buluştu. Sevgilisi Chaning Tatum'un da izlediği konserde Jesse J. çok cesur bir sahne kıyafeti giydi.

Cesur Kıyafeti İle Akustik Konsere Damgasını Vurdu
23 Eylül 2019 - 15:11

Troubadour Konser Salonu'nda hayranları ve sevenleri ile buluşan şarkıcı, iki saat sahnede kaldı.

2013'ten bu yana verdiği bu ilk akustik konser için seçtiği kıyafet ise hem sosyal medyada hem de magazin dünyasında damgasını vurdu.

Jessie J kimdir?

1988 yılının Mart ayında İngiltere’de doğdu. Londra’da doğup büyüdü ve 11 yaşındayken müzikallerde yer almaya başladı.

İlk olarak ”Island Records” isimli müzik yapım şirketi ile kontrat imzaladı. 2011 yılında çıkardığı ”Who You Are” adlı albümüyle müzik piyasasına girdi.Henüz ilk albümü olmasına rağmen albümün çıkış şarkısı olan ”Do It Like a Dude”, müzik listelerinde zirveye yükseldi. Albümün ikinci şarkısı ”Price Tag” ise Jessie’yi asıl şöhrete taşıyan parçası oldu.

Miley Cyrus ve Chris Brown gibi ünlü şarkıcılara söz yazarlığı da yapan Jessie J, kısa sürede tanınmayı başardı.13 şarkıdan oluşan ikinci albümünü 23 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürdü. Albüm henüz ilk haftasında en çok satılanlar listesine girmeyi başardı.

 Ocak 2015 itibariyle dünya çapında üç milyondan fazla albüm satışı gerçekleştiren Jessie J, birçok müzik ödülünün de sahibi oldu

Muzurca.com
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum