Ceren Özdemir'in Ölümüne Dair Ünlülerin Instagram Paylaşımları

Ceren Özdemir'in katledilmesinin ardından ünlüler dünyası tek yürek oldu. Hangi ünlü nasıl paylaşımda bulundu? Ceren Özdemir ne için ve nasıl katledildi? Ceren Özdemir için ünlülerden nasıl mesajlar geldi?

Ceren Özdemir'in Ölümüne Dair Ünlülerin Instagram Paylaşımları
06 Aralık 2019 - 15:11 - Güncelleme: 07 Aralık 2019 - 09:13

Ceren Özdemir iki gün önce bir cezaevi firarisi tarafından canice kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2. Sınıf öğrencisi olan Ceren Özdemir antrenmandan çıktıktan sonra evine gidiyordu.

 Anahtarla kapısını açtığı sırada cezaevinden kaçtığı iddia edilen Özgür Arduç tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Herkesi derinden üzen bu olaya ünlü isimler tepki gösterdi. Ceren Özdemir için ünlülerin Instagram ve paylaşımları şu şekilde;

ÜNLÜLERİN INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI 

Berna Laçin; Cinayetinin arkasında başka şeyler olduğuna inanıyorum! Bu kadar güzel bir kız üstelik balerin ve bir katil niyeyse çarşı iznine salınıyor ve gidip bu bahar dalı gibi kızı tesadüfen öldürüyor. Ya başka karanlık düşüncelerin kurbanı olduysa? Çok derin araştırılmalı. Cinayetin arkasında başka bir şeyin olduğunu söyleyen Berna Laçin çok derin araştırılması gerektiğini söyledi.


Doğa Rutkay; Sosyal medyanın gücü deyip sevinmek! Giden canın ardından gözyaşlarımızı bitti mi sandınız? Daha acısı dinmeden bir kardeşimiz daha alındı hayattan. Daha bir acı bitmeden diğer acıyı yaşadığını söyleyen Doğa Rutkay bir canın daha hayattan koptuğunu dile getirdi.

Merve Özbey; Bugünde acı içinde kıvrandık, sözleriyle Ceren Özdemir’in katledilmesine tepki gösterdi.

Emre Aydın; Alışmayacağız sözleriyle Ceren Özdemir için paylaşımda bulundu.

Hadise; Ne desek anlamsız ve boş. Hiçbir şey değişmiyor ve bu benim canımı çok yakıyor.

Haluk Bilginer; Sanatçıyı öldürürsen sanat da ölür sözleriyle tepkisini ortaya koydu. Sanat dünyasından bir çok tepki geldi. Ceren Özdemir için ünlüler tek yürek oldu. Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen bu olayın katili için ağır cezalar gelmesini istediler.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum