Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın İlişkisine Emojili  Yorum Twitter'da TT Oldu.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşklarını belgelediler. Serenay Sarıkaya Atina'da Cem Yılmaz ile çektirmiş olduğu fotoğrafın altına nasıl bir not düştü? Serenay Sarıkaya'nın yapmış olduğu paylaşıma Cem Yılmaz nasıl cevap verdi? Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Twitter'da nasıl TT oldu?

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın İlişkisine Emojili  Yorum Twitter'da TT Oldu.
19 Şubat 2020 - 10:38

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli geçtiğimiz 2019 yılının sonunda ayrıldıklarını söylemişlerdi çiftin ayrılık sebebi ise Serenay Sarıkaya olduğu biliniyordu iddialar doğru çıktı ve Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliklerini ortaya koydular. Geçtiğimiz haftalarda Yunanistan'ın başkenti olan Atina'da çektirmiş oldukları fotoğrafla aşklarını duyurdular.

Yunanistan'ın Atina şehrinde ki çektirmiş oldukları fotoğrafla aşklarını duyuran Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya yaptıkları paylaşımla Twitter'da TT oldular. Yapmış olduğu paylaşımı Cem Yılmaz emojili yorum yaptı. Cem Yılmaz'ın yapmış olduğu emojili yorum kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

TWİTTER'DA TT OLDULAR

Serenay Sarıkaya yapmış olduğu paylaşımın altına her şey göründüğü gibi notunu düşerek aşklarını belgelemişlerdi. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın aşkları ortaya çıktıktan sonra Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.


Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya’nın yapmış olduğu paylaşıma emojiyle cevap verdi. Cem Yılmaz’ın yapmış olduğu emojili gönderme kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Cem Yılmaz’ın yapmış olduğu emojili göndermesi sosyal medya platformu olan Twitter’da TT oldu.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum