Cem Yılmaz'ın Evinde Çıplak Manken Sosyal Medya da Olay Oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal'in dans videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa süre içinde milyonların beğendiği dans videosundaki detay kullanıcılar tarafından fark edildi.

Cem Yılmaz'ın Evinde Çıplak Manken Sosyal Medya da Olay Oldu
16 Eylül 2019 - 12:45

Türkiye’nin en Ünlü komedyenleri arasında yer alan cem yılmazın evindeki detay sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Ünlü komedyen sosyal medya hesabından oğlu Kemal’in dans videosunu paylaştı. Yaptığı paylaşımda takipçilerinin dikkatinden kaçmayan çıplak manken detayı olay oldu.

Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ile olan evliliğinden olan oğlu Kemal Yılmaz'ın dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Yılmaz'ın "Dans bizim için 1. planadır" notunu düştüğü paylaşımı sosyal medyada milyonlara ulaştı ancak sosyal medya kullanıcıları bazıları ise evdeki çıplak manken detayına takıldı ve yorum yaptı.

Sosyal medya kullanıcılarının yaptıkları yorumlardan bazıları şu şekilde: ''Burası Cem Yılmaz'ın Evi mi acaba Eğer öyleyse insan evine neden çıplak manken alır ki'' gibi yorumlar yapılırken Çoğu sosyal medya kullanıcısı paylaşıma "Çocuğun olduğu bir evde çıplak mankenin ne işi var" yorumlarıyla duruma tepki gösterdi.


Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum