Candan Erçetin Konserini Mehmetciklerimize Armağan etti

Candan Erçetin konser verdi. Konserinde hangi şarkılarını söyledi? Hangi şarkısını Mehmetciklerimizin annelerine söyledi?

Candan Erçetin Konserini Mehmetciklerimize Armağan etti
14 Ekim 2019 - 22:15

Barış Pınarı harekatı nedeniyle bir çok ünlü konser verdi. Askerlere destek olan ünlüler arasında  Demet Akalın, Cem yılmaz ve Tarkan vardı. Ünlülerden bir destek daha geldi. Candan Erçetin verdiği konseri Mehmetciklerimize armağan ettiğini söyledi.

 Verdikleri konserlerin yada gösterilerin ücretlerini Mehmetcik Vakfı'na bağışlayan olan ünlülerde bulunuyordu. Cem Yılmaz yapmış olduğu gösterinin ücretini Mehmetcik Vakfı'na bağışlayacağını dile getirmişti. 

Güneydoğu'da Savaşan Askerlerimize Gelsin 

Candan Erçetin verdiği konseri Güneydoğu'da savaşan askerlerimiz için söyleyelim dedi ve konserini askerlere armağan ettiğini ifade etti. 
Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Bursa Kültürpark Açıkhava'da sahneye çıktı. Candan Erçetin şarkılarını, Barış Pınarı Harekatı'ndaki askerlerimiz için söyledi.

Cndan Erçetin verdiği konserde Memleketim şarkısını seslendirmeden önce "Bu şarkıyı Güneydoğu' savaşan askerlerimiz için söyleyelim" diyen Erçetin, konser sonuna doğru bir dinleyicinin 'Annem' şarkısını istemesi üzerine "Bu şarkıyı da Mehmetçiklerimizin anneleri için söyleyelim" dedi. Bursa seyircisi de Erçetin'e alkışlarıyla destek verdi.

 Hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan Candan Erçetin Annem şarkısını Asker anneleri için söyledi. hayranları tarafından büyük alkış aldı. 

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum