Can Yaman'ın Yaptığı Açıklamalar Başına Bela Oldu Dizi Yapımcısı Açıkladı

Can Yaman nasıl açıklamalar yaptı? Can Yaman'ın Mart ayında yayınlanmaya başlayacak olan dizisi çekilecek mi? Dizinin yapımcısı nasıl açıklamalarda bulundu? Can Yaman dizi yapımcısına nasıl tepki verecek?

Can Yaman'ın Yaptığı Açıklamalar Başına Bela Oldu Dizi Yapımcısı Açıkladı
16 Aralık 2019 - 18:24

Can Yaman geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu libido açıklamasıyla gündeme gelmişti. Uzun süre gündemde libido açıklamasıyla kalan Can Yaman bazı ünlüler tarafından eleştiriye maruz kaldı.

 Can Yaman geçtiğimiz günlerde İspanya’da hayranlarıyla buluştuğu bir programda hayranlarından biri Can Yaman’a ‘bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin? Sorusuna ‘arka odaya gidelim göstereyim’ cevabı günlerce gündemde kaldı.

CAN YAMAN ÇİZGİYİ AŞTI DİZİNİN ÇEKİMLERİ İPTAL OLDU 

Yapmış olduğu açıklamalardan dolayı Can Yaman’ın Mart ayı içinde yayınlanmaya başlayacak olan dizisi için dizi yapımcısı Faruk Turgut bazı açıklamalarda bulundu. Can Yaman’ın rol alacağı dizinin yapımcısı bir televizyon programına katılarak Can Yaman çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi Eylül’e kadar rafa kaldırıyoruz. İfadelerini kullandı.


Dizinin yapımcısı olan Faruk Turgut Can Yaman’ın çizmeyi aştığını ve rol alacağı dizi için ilk etapta Şubat ayında çekimlerine başlayıp Mart ayı içinde de televizyonda yayınlanmaya başlayacaktı. Fakat Can Yaman’ın İspanya’da yapmış olduğu açıklamalardan dolayı Eylül ayına ertelediklerini söyledi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum