Can Yaman'ın Libido Açıklamasına Genco Erkal'dan Sert Tepki

Can Yaman libido hakkında ne söyledi? Erkek oyuncuların partnerlerini doğru seçmedikleri için dizilerinin tutmadığını söyleyen Can Yaman libido açıklaması yaptı? hangi ünlüler sert tepki gösterdi? Tiyatrocu Genco Erkol Can Yaman'a nasıl tepki gösterdi?

Can Yaman'ın Libido Açıklamasına Genco Erkal'dan Sert Tepki
02 Aralık 2019 - 10:27

Can Yaman geçtiğimiz günlerde bir gazeteye röportaj vermişti. Can Yaman erkek oyuncuların başarıları olmamalarının nedenini libidosu yüksek olmayan partner seçtiklerinden dolayı olmadığını dile getirdi. Erkenci Kuş adlı dizide Demet Özdemir'le 20. bölümden sonra sevgili olduklarını söyleyen Can Yaman yaptığı bazı açıklamalarda tepki çekti.

Can Yaman gazeteye verdiği röportajda şunları söylemişti;  Başrol oyuncusunun libidosu yüksek olmalı. Ben hep şunu diyorum,oyuncular ikiye ayrılıyor, libidosu olanlar ve olmayanlar. Bence oyunculukta buna bakılmalı. Son yıllarda dizileri tutmayan jönlere bak. Hepsinin de libidosu düşük kadın rol arkadaşları vardı.LİBİDOSU YÜKSEK OLANLAR OLMAYANLAR 

Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu diye sorduramazsan o zaman başarısızsındır. Sözlerini kullanmıştı. Oyuncuların ikiye ayrıldığını söyleyen Can Yaman libidosu yüksek olanlar libidosu yüksek olmayanlar. Oyunculukta son dönemlerde dizileri tutmayan erkek oyuncuların libidosu düşük kadın oyuncularla rol aldıkları için dizilerinin tutmadığını ifade etmişti.

Can Yaman'ın libido açıklamasına bir çok ünlü tepki gösterdi. Son olarak tepki gösteren usta tiyatrocu Genco Erkal oldu. Genco Erkal Can Yaman'ın libido açıklamasına şu sözlerle tepki gösterdi; Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur? Sözlerini söyledi. Genco Erkal libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu sözleriyle Can Yaman'ı eleştirdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum