Can Yaman Hangi Ünlü İsimle Aşk Yaşıyor

Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları iddia edilen ancak bu söylentileri yalanlayan Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar, önceki akşam bir kez daha kameralara yakalandı.

Can Yaman Hangi Ünlü İsimle Aşk Yaşıyor
22 Eylül 2019 - 13:09

Türkiye’nin sevilen oyuncularından olan Can Yaman yeni aşk iddiaları ile gündeme geldi. Ünlü oyuncu Erkenci Kuş dizisinde başrol oynayan Can Yaman'ın adı sık sık rol arkadaşı olan Güzel oyuncu Demet Özdemir ile anılıyordu!Can Yaman geçtiğimiz günlerde İtalya'ya gitmiş ve orada büyük bir ilgi ile karşılaşmıştı.

Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları iddia edilen ancak bu söylentileri yalanlayan Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar, önceki akşam bir kez daha kameralara yakalandı.Ünlü oyuncu oyuncu partneri olan Erkenci Kuş dizisindeki Demet Özdemir'le uzun bir süre adı anılan, kısa süre önce ayrıldığı belirtilen Can Yaman'ın, Aslışah Alkoçlar ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiası basına yansımıştı.

Haberlerin basına ve sosyal medyaya yansımasından sonra Aslışah Alkoçlar'dan anında yalanlama geldi. Ve haberin asılsız olduğunu gerçek olmadığını söyledi.

''Can Yaman sadece arkadaşız biz Masada otururken bir anda fotoğrafımızı çekmişler. Şu anda sadece kariyer planlarım var” ifadelerini kullandı. ancak dün gece ikili bir kez daha kameralara yakalandı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum