Çağla Şikel Uzaklaştırma Kararından Sonra Arto'ya Dudak Uçuklatacak Tazminat Davası Açtı

Çağla Şikel Arto'ya edepsiz sözler söylediği gerekçesiyle uzaklaştırma kararı ardından nasıl bir dava açtı? Arto b konuda ne söyledi? Çağla Şikel nasıl bir yanıt verdi?

Çağla Şikel Uzaklaştırma Kararından Sonra Arto'ya Dudak Uçuklatacak Tazminat Davası Açtı
25 Kasım 2019 - 10:03

Çağla Şikel geçtiğimiz haftalar da You Tube hesabından mini etekle frikik vermeden nasıl oturulur nasıl kalkılır ile ilgili bir video paylaşmıştı. Yayınlamış olduğu videoya kısa sürede şarkıcı Arto sert çıkarak önce oturup kalkmayı öğreteceğine televizyonda memelerini göstermemesini öğretsin diyerek Çağla Şikel’e yanıt verdi.

ÇAĞLA ŞİKEL SESSİZ KALMADI MAHKEMEYE VERDİ

Sessiz kalmayan Çağla Şikel önce şarkıcı Arto’yu edepsiz konuşmaları için mahkemeye verdi. Mahkemede üç ay uzaklaştırma kararı alınan Arto’ya bu kez de Çağla Şikel tarafından iddiaya göre tazminat davası açıldı. Çağla Şikel tarafından açılan bu tazminat davasının ise bir milyon lira olduğu iddialar arasında.

Şarkıcı Arto’ya önce mahkeme tarafından sosyal medyadan ve iletişim araçlarından  rahatsız  edilmemesi için uzaklaştırma kararı ardından ise edepsiz konuşmalar gerekçesiyle bir milyon lira tazminat davası açıldığı iddia edildi.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum