Çağla Şikel'in Hastalığı Belli Oldu

Çağla Şikel neden hastaneye kaldırıldı? Çağla Şikel'in hastalığı ne? Çağla Şikel'in ablası Berna Şikel hastalık hakkında nasıl açıklamalarda bulundu?

Çağla Şikel'in Hastalığı Belli Oldu
06 Kasım 2019 - 10:09

Çağla Şikel apar topar hastaneye kaldırıldı. Hastalığı hakkında bir açıklama gelmemişti. Aniden hastalanan Çağla Şikel Nişantaşı’nda özel bir hastaneye kaldırıldı.
 
Hastaneye yattıktan kısa bir süre sonra Çağla Şikel’in ablası Berna Şikel tarafından bir açıklama geldi. Berna Şikel’in yaptığı açıklama ise şöyle; Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik.

Ağır Bir Enfeksiyon Geçiriyor

Çağla Şikel’in takipçileri hastalığı ne gibi arama motorunda aradı. Bu durum üstüne Çağla Şikel’in ablası açıklama yaptı.Bütün vücudunun enfeksiyon kaptığını ve bu yüzden Çağla Şikel’in hastaneye kaldırıldığını açıklayan Berna Şikel sözlerine şöyle devam etti;
 Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor ifadelerini kullandı.

Kanında ağır mikrop bulunduğu için hastaneye kaldırılan Çağla Şikel sabahları Fox Tv’de yaptığı programa bir hafta verdiği iddia edildi.Çağla Şikel hastalığını kimseye söylemeyip gizlediği ve çocuklarının bile Çağla Şikel’in hastalığından haberi olmadığı öne sürüldü.

Çağla Şikel’in tedavisinin ise yatarak devam edeceği bildirildi. Çağla Şikel’in takipçileri Hastalığı ne gibi arama başlattı. Bu durum üstüne Çağla Şikel’in ablası açıklama yaptı.
 Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum