Bursa'da Dehşet Veren Olay! 2.5 Yaşındaki Çocuğa Alkol İçirdiler

Bursa'da 2.5 yaşındaki çocuğa içki içirdiler. Akıl almaz olayın adresi bu sefer bursa oldu. Boşandığı eşi kızının telefonundaki videoları görünce hemen savcılığa suç duyurusunda bulundu detaylar haberimizde...

Bursa'da Dehşet Veren Olay! 2.5 Yaşındaki Çocuğa Alkol İçirdiler
05 Eylül 2019 - 08:30


Akıl almaz olay Bursa’da bir baba yemek masasına oturduğu çocuğuna içki içirdiği videolar gündeme düştü.


Boşandığı eşinin hem kendisinden olan kızına, hem de ikinci evliliğinden olan iki çocuğuna içki içirdiği videoları görünce savcılığa suç duyurusunda bulundu

2009 yılında eşinden ayrılan baba 2007 yılında doğan kızın velayetini kaybetmişti. Anneye verilen velayetten sonra 2011 yılında tekrar evlenen annenin ikinci evlilikten bir erkek evladı oldu.

Kızı ile ara ara görüşen baba yine görüştüğü bir gün, kızının telefonunu kurcalarken gördüğü görüntüler karşısında şok oldu.


Bursa’da dehşet veren olay! 2.5 yaşındaki çocuğa  babası alkol içirdi…


Eski eşinin kocasının hem 12 yaşındaki kızına hem de 2,5 yaşındaki oğluna içki içirdiğine dair görüntüleri gören baba soluğu savcılıkta aldı.

Kızının kendisine anlattıklarını ve telefondan çıkanları delil olarak savcılığa sunan baba eski eşi A.Ç.’den ve kocasından şikayetçi oldu. Şikayetin ardından şahıslarla ilgili soruşturma başlatıldı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum