Burcu Kıratlı Sinan Akçil İle Neden Boşandıklarını Anlattı

Burcu Kıratlı sosyal medyada ne paylaştı? Nasıl tepkiler aldı? Burcu Kıratlı neden boşandığını ilk defa anlattı ? Boşanma konusunda neler söyledi?

Burcu Kıratlı Sinan Akçil İle Neden Boşandıklarını Anlattı
13 Eylül 2019 - 20:25

Burcu Kıratlı 9 ay önce Sinan Akçil ile evlenmişti. Burcu Kıratlı Sinan Akçil ile neden boşandıklarını anlattı. Burcu Kıratlı gelinliğiyle bir hayli dikkat çekmişti.
Uzun süre gündemde konuşulan evlilik çabuk bitti ve 9 ay sürdü.  Geçen hafta biten evlilik hakkında Burcu Kıratlı suskunluğunu bozdu.

Gecelikle Resim Çizdi

Boşandıktan sonra ilk defa paylaşım yapan Burcu Kıratlı giymiş olduğu gecelikle resim çizdi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Burcu Kıratlı eleştiri aldı.Bir çok eleştiri alan güzel oyuncu videoyu paylaştığına pişman olduğunu dile getirdi. Ardından bir Tv kanalına konuşan Burcu Kıratlı şöyle bir açıklama da bulundu.

"Ben resme yeni başlamadım ki, yıllardır yapıyorum. Tasarım mezunuyum. Bir sürü tablom da var. O an aslan resmi çiziyordum, çünkü burcum aslan.


Mutfağımda duvarıma asacağım. Bunalımda ya da sıkıntı da değilim. Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli." Sözleriyle hala Sinan Akçil’i sevdiğini söyledi.


Boşanma hakkında Burcu Kıratlı kıskançlık ya da ihanetin olmadığını bir inat yüzünden evliliklerinin bittiğini dile getirdi. Burcu Kıratlı’nın boşanma sonrası evlilikle ilgili ilk açıklaması;

 Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" ifadelerini kullandı.

Muzurca.com
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum