Burcu Esmersoy Ve Ivanka Trump Etekleri İle Pişti Oldu

ABD başbakanını Kızı Ivanka Trump, 25 Eylül'de düzenlenen kurulda beyaz üzerine sarı gül desenli etek giydi. Her zaman kabinine ve kaliteye dikkat eden Ivanka Trump, Burcu Esmersoy ile pişti oldu.

Burcu Esmersoy Ve Ivanka Trump Etekleri İle Pişti Oldu
18 Ekim 2019 - 10:38

2020 yaz sezonu koleksiyonunda dünyaca ünlü İtalyan markası bu koleksiyonda çiçek desenlerine yer verdi. Birçok ünlü isminde tercih ettiği markanın yeni sezonda çıkardığı 12 bin TL'lik sarı gül desenli eteği, Burcu Esmersoy ve Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'la pişti oldu.

Birçok ünlü ismin ilgi gösterdiği prada’nın yeni sezon eteği ünlü isimlerin pişti olmasına neden oldu.


Siyah ve beyaz renk kumaş seçeneği bulunan eteğin üzerindeki sarı gül desenleri, ünlü isimlerin dikkatini çekti.


Dünya genelinde büyük yankı yapan desenli etekler ise Burcu Esmersoy ve Ivanka trump'ın pişti olmasına neden oldu.

Bir dergi için kameralar karşısına geçen Burcu Esmersoy desenli eteği ile ABD başbakanını Kızı Ivanka Trump, 25 Eylül'de düzenlenen kurulda beyaz üzerine sarı gül desenli etek giydi. Her zaman kabinine ve kaliteye dikkat eden Ivanka Trump, Burcu Esmersoy ile pişti oldu.Prada’nın yeni sezondan çıkarmış olduğu çiçek desenli eteğinin şatı fiyatı ise 2 bin 130 dolar, yani yaklaşık 12 bin 500 TL. Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde ise Alem dergisi için kameralar karşısına çıktı. Ivanka Trump'ın giydiği aynı eteği giyerek pişti oldular. 

Muzurca.com 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum