Burcu Esmersoy'un Babasıyla İlgili Gerçekler Tüyler Ürpertti; Hortumla Dayak Yedim

Burcu Esmersoy hayatıyla ilgili merak edilen her şeyi anlattı? Burcu Esmersoy Babasıyla ilgili neler söyledi? Burcu Esmersoy babasını son gördüğünde neler söyledi? Burcu Esmersoy hayatıyla ilgili merak edilenleri kime anlattı? Burcu esmersoy'un nasıl bir hayatı oldu? Tüm merak edilenler haberimizde.

Burcu Esmersoy'un Babasıyla İlgili Gerçekler Tüyler Ürpertti; Hortumla Dayak Yedim
17 Şubat 2020 - 12:06

Burcu Esmersoy bir You Tube kanalında programa katıldı. Katıldığı programda hayatıyla ilgili gerçekleri anlatan Burcu Esmersoy dehşete düşürdü. Babasını neden sevmediğini programda anlatan Burcu Esmersoy şöyle konuştu; Bir baba nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum.

Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum,  Ablam babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor demişti.

SENİ BÖYLE GÖRÜNCE ALLAH'A OLAN İNANCIM ARTIYOR 

Burcu Esmersoy babasının yanına nasıl gittiğini ve neler söylediğini şu şekilde anlattı; Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan ama bir baba. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve zor durumda olduğunu gördüğüm zaman içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam. Bu güzel bir duygu değil. Babamın ablamla sert bir dille konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek ‘Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah’a olan inancımı çok arttırıyor dedim.


Babasını hasta şekilde gördüğüne çok sevindiğini ve Allah’a olan inancını arttırdığını söyleyen Burcu Esmersoy babasından nasıl dayak yediğini şöyle anlattı; Babasının 3 ya da 4 yaşlarında tuvalette dayak yediğini ve yediği dayağın çok gereksiz olduğunu söyledi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum