Burcu Esmersoy Kendi ile İlgili Merak Edilenleri Anlattı 

Burcu Esmersoy hayatı ile ilgili merak edilen tüm soruları cevapladı. İlk yaptığı şey ne oldu? Nasıl ünlendi? Azeri kızı Günel'in Didem klibinde oynamak için nasıl bir teklif geldi? Aşk hayatında ne olunca telefonunu kırıyor? Merak edilen tüm sorular haberimizde.

Burcu Esmersoy Kendi ile İlgili Merak Edilenleri Anlattı 
15 Kasım 2019 - 07:45

Burcu Esmersoy katıldığı bir You Tube kanalında nasıl ünlü olduğunu ve kendi hakkında merak edilen soruları cevapladı. Burcu Esmersoy spor hayatı hakkında şu sözleri söyledi; Spor benim meraklı olduğum bir konu değildi. Zorla ittirildim ama yaptığım dönemde iyi yaptığımı düşünüyorum.
 
Spor hayatına zorla ittirildiğini dile getiren Burcu Esmersoy reklam hayatı hakkında da şu açıklamalarda bulundu;  Reklam ajansında çalışan arkadaşlarım vardı. Bana 'Burcu ajansa gelmek ister misin? Reklamlarda oynarsın, harçlığını çıkarırsın' dediler. Tamam dedim. Ajansa götürdüler beni. O gün güzellik yarışması seçmeleri vardı. Ajansın sahibi seni yarışmaya katalım mı? dedi.

Ailem Asla İzin Vermez Çok net hatırlıyorum Benim ailem hayatta izin vermez dedim. O dönem dedem ve babaannem ile birlikte yaşıyordum. Gerçekten de izin vermediler. Olay anneme gitti. Tamam dedi. Yarışmada 4. oldum. Japonya'ya gittim. Orada da 'dostluk güzeli' oldum. 'Bu kız güzel değil ama en azından tatlı' demek gibi bir şey.

Güzellik yarışmasında aileden izin çıkmadığını yalnız annesinin izin verdiğini ve yarışmada dördüncü olduğunu söyleyen  Esmersoy Japonya'da dostluk güzeli olduğunu ifade etti. Güzellik için para harcamadığını ve sadece ön dişleri yamuk olduğu için onları düzelttiğini bunun dışında vücudunun hiç bir yerinde estetik olmadığını dile getirdi.  

Bir Kız Bulmam Lazım Ne Olur Gel Azeri kızı Günel'in klibinde oynadığı Didem rolü içinde sözleri söyledi; İstanbul Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği'nde okuyordum ve kendi harçlığımı kendim kazanıyorum. Çok yakın bir arkadaşım var. İbrahim Tatlıses'in de halkla ilişkiler işlerini yapıyor. Panik içinde beni aradı. "Burcu ben mahvoldum. Ayarladığımız model gelmedi, gelemedi. İbrahim Bey kayda başlayacak.

Bir kız bulmam lazım, ne olur gel" dedi. Teklif ettiği para okulu neredeyse 6 aylık taksitini ödüyor. "Tabii ki' dedi. İnsan şey diye düşünüyor çünkü "Ne kadar izlenebilir ki bu?" Sonra gittim ve böyle bir klipte rol almış oldum. Değişik bir hatıra oldu, ne diyeyim ki? Burcu Esmersoy yaptığı işler arasında en çok sunuculuk ve yapımcılık işini sevdiğini çok iyi yaptığını bu konuda mütevazi olmayacağını dile getirdi.

Bugüne kadar yaptığım işler arasında en çok yapımcılığı ve sunuculuğu sevdim. 20-25 seneyi geride bıraktım. Televizyon konusunda her şeyi bildiğimi biliyorum. Bu konuda mütevazı olamayacağım. Ekran önünde olmadığım zamanlarda arkada yapımcı yada montajcı olarak bile çalışabileceğimi bildiğim için rahatlığım var.

Burcu Esmersoy aşk ilişkilerindeki tartışmalarda ya kendisinin telefonunun kırıldığını yada karşı tarafın telefonunun kırıldığını dile getirdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum