Britney Spears Bikinilisi İle Yoga Yaptı

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears Erkek arkadaşı ile birlikte yoga yaptı. Yoga yaparken inanılmaz yoga becerilerini sergileyen güzel sarkıcı sosyal medyada paylaştığı videosu kısa süre içinde bir milyon beğeni aldı

Britney Spears Bikinilisi İle Yoga Yaptı
29 Ekim 2019 - 18:23 - Güncelleme: 29 Ekim 2019 - 18:28

Britney Spears Erkek arkadaşı Sam Asghari ile yeşil bikinili egzersizi videosunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü şarkıcının sosyal medya üzerinden paylaştığı yoga videosu kısa süre içinde milyonlara ulaştı.Britney Spears egzersizinde ise sevimli çiftin ayakta ve el ele tutuşarak sırtlarını birbirlerine, kollarını ve omuzlarını germek için birbirlerinden uzağa yaslandıklarını gördü.

Daha sonra iki kişinin annesi amuda kaldılar ve Sam uyluklarını tutarken bir dizi merdivenle ellerini aşağı yukarı doğru yürümeye başladı.Deve pozlar ve bir dizi kalça germe aparatı, canlı antrenmanlarında da öne çıktı.

37 yaşındaki ünlü şarkıcı formda kalmasını bu egzersizler borçlu olduğunu belirtiyor.

Britney Spears bikinili yoga videosunu ise sosyal medya videosunu takipçileri ve hayranları ile paylaştı. Yoga videosu kısa süre içinde binlerce yorum ve milyonlarca beğeni aldı.
 

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum