BM Genel Kuruluna Ivanka Trump'ın Sütyensiz Elbisesi Damgasını Vurdu

Ivanka Trump'ın avi gömleğinden görünen göğüs uçları kurula damgasını vurdu.

BM Genel Kuruluna Ivanka Trump'ın Sütyensiz Elbisesi Damgasını Vurdu
24 Eylül 2019 - 16:47 - Güncelleme: 24 Eylül 2019 - 17:38

BM Genel Kuruluna Ivanka Trump’ın Sütyensiz Elbisesi Damgasını Vurdu. ABD Başkanın Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump Roma'da dün katıldığı arkadaşının düğününden sonra BM Genel Kurulu'na geldi.Turmp'ın Kızı dün katıldığı hafta sonunda olan Roma’da arkadaşının düğününe giydiği kıyafetle ile olay oldu.Davette giydiği elbise ile Meghan Markle’ı dahi sönük bırakan Ivanka, dün de BM Genel Kurulu’nda tüm gözleri üzerine çevirdi.37 yaşında olan Ivanka Trump New York’taki BM Genel Kurulu’na, Prada markasının bir elbisesini giydi.

2130 dolarlık, yüksek bel, çiçek motifli şık bir beyaz etek ve üzerine de sade bir mavi gömlek kombini ile gitti.Yüksek ökçe siyah stilettolarıyla oldukça hoş bir görünüm elde eden Trump, konuşma yapmaya giderken verdiği görüntü ile tüm gözler üzerine çevrildi.ABD Başkanı Donald Turmp İle birlikte iklim zirvesine katılan Ivanka sahneye çıkarken tüm ilği onun üzerindeydi basın mensupları Trump’ı çekmekle meşguldü.

Ivanka Trump’ın sütyen takmaması, göğüs uçlarının gömlekten görünmesine neden oldu. Birçok ülkenin manşetlerinde yer aldı.

Muzurca.com
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum