Birce Akalay Lösemili Çocuklar ile İlgili Paylaşımıyla Instagram'ı Salladı 

Birce Akalay Lösemili Çocuklar Haftası ile İlgili Instagram'da nasıl bir paylaşım yaptı? Takipçileri nasıl karşıladı? Birce Akalay ne için destek istedi?

Birce Akalay Lösemili Çocuklar ile İlgili Paylaşımıyla Instagram'ı Salladı 
09 Kasım 2019 - 13:02

Birce Akalay lösemili çocuklar için sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı. Lösemili Çocuklar Haftası ile ilgili paylaşım yapan çocukların yaşadıkları hayat hakkında bilgi verdi. 

Birce Akalay yaptığı bu paylaşımla takipçilerinden tam not aldı. Birce Akalay Yedi Kocalı Hürmüz adlı tiyatro filminde oynayan ve Instagram'ı aktif kullanmayan oyuncunun son yaptığı paylaşım ise Lösemili Çocuklar Haftası ile ilgili bir video paylaştı.Destek İstedi 

Videonun altına bir not düştü. Birce Akalay'ın yazdığı not ise şöyle; Sevgili dostlar, 2-8 Kasım haftası Lösemili Çocuklar Haftasıydı. Tam da bu hafta Lösante Hastanesi'ne tam ruhsat verilmemesi ile ilgili aldığımız kötü habere ne kadar şaşırsak, anlam veremesek ve üzülsek de, Lösemili kardeşlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz elbette.1998'den beri bu hastalığın minik kardeşlerimizin yaşamına engel olmaması için var gücüyle çalışan @losev1998 ve gönüllülerine siz de destek olun dilerim. Bana 2dk kadar zaman ayırıp şu kelamımı dinlerseniz beni çok mutlu edersiniz. Notunu paylaşan Birce Akalay Lösemili Çocuklar Haftası ile ilgili herkesten destek olmalarını istedi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum