Birbirlerine Küs Olan Ünlüler

Birbirlerine küs olan ünlüler kimlerdir? Ünlüler hangi nedenle küstüler? Hangi ünlüler yıllar geçmesine rağmen barışmıyorlar? Haberimizde

Birbirlerine Küs Olan Ünlüler
10 Eylül 2019 - 00:29

 

Ünlüler arasında gün geçmiyor ki küslük olmasın. Her geçen gün bu kervana yeni isimler dahil oluyor. küs olan ünlüleri sizler için bir bölümünü derledik.

Küs Olan Ünlüler 

Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç; Uzun yıllardır dostlukları devam eden Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç’ın küslüğü Reza Zarrab’ın hapse girmesiyle başladı. Ebru Gündeş’e destek olmadığı için Ebru Gündeş Serdar Ortaç’a küslüğü başladı.

Yıldız Tilbe İbrahim Tatlıses; İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show da sert bir tartışmayla başlayan küslük hala devam ediyor.


Hande Ataizi Sevda Demirel; Küslükleri hala çok konuşulan ünlüler arasında. Sevda Demirel, Hande Ataizi ve Cem Davran'ın sunduğu "İki Kere Kiki" programına konuk olarak katılmıştı. Programda "Şimdi aşk şarkısı söyleyeceğim. Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur." açıklamasını yaptıktan sonra  "Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda? Cevabını veren Ataizi'nin üzerine yürüyen Demirel 'Ne dedin sen?' dedikten sonra Ataizi'ye tokat atmıştı.

Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay; Dizi setinde küslükleri başlayan başarılı oyuncular arasında çıkan tartışma mahkemelik olmuştu.

Cansu Dere Ahu Yağtu; Uzun süredir dost olan ikili Cem Yılmaz yüzünden dostlukları bitti. Cem Yılmaz’la ilişkisi olan Cansu Dere yıllar sonra Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’yla evlenmesi sonucu 6 yıldır Ahu Yağtu’yla konuşmuyor.

İbrahim Tatlıses Mahsun Kırmızıgül; Bu iki dost 90’lı yıllarda Kral Kim polemiği yüzünden küstüler. İbrahim Tatlıses ve Mahsun Kırmızıgül 20 yıldır birbirleriyle konuşmuyorlar.

Kadir İnanır Gülben Ergen; 2002 yılında Kadir İnanır Gülben Ergen’i bir etkinliğe davet etti. Gülben Ergen’in daveti kabul etmemesinden dolayı aralarında küslük başladı.Ajda Pekkan Bülent Ersoy; Katıldıkları bir davette Ajda Pekkan’ın Bülent Ersoy’a selam vermemesi üzerine ikilinin arasında polemik yaşanmıştı. Ersoy, Ajda Pekkan için ‘ucube’ ifadesini kullanırken Ajda Pekkan’dan olay yaratacak bir açıklama gelmişti. Ajda Pekkan : ''Çok ayıp etti. Biz onunla abi-kardeş gibiydik'' dedikten sonra bir daha yan yana gelmediler.

Seda Sayan Lerzan Mutlu; Lerzan Mutlu’nun Seda Sayan’a 58’lik Dinazor demesi sebebiyle aralaraında küslük başladı. Bu sözler üzerine Seda Sayan Lerzan Mutlu’ya dava açmış ve 3 bin lira manevi tazminat kazanmıştı. Gittikleri ülkede karşılaşan ünlüler birbirleriyle küslüklerini bitirdi.
.
Yıldız Tilbe Sezen Aksu; bu ikili ünlü magazin dünyasının en uzun küs olarak kalmış ünlüleri diyebiliriz. 25 yıldır küs olan Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu geçen yıllarda barıştılar.

Demet Akalın Alişan; aralarından su sızmayan ikili 2012 yılında arkadaşlıklarını bitirmişti. Alişan, Demet Akalın'a ''Sen şeytansın. Allah ıslah etsin. Sakın bir daha karşıma çıkma'' diye tweet atmış, karşılığında ise Akalın, ''Gördüğüm yerde yüzüne tüküreceğim'' cevabını vermişti.

Ayşe Hatun Önal Güzide Duran; Ayşe Hatun Önal, işadamı sevgilisiyle ayrıldığından Güzide Duran'la eşi Adnan Aksoy'u sorumlu tutmuştu. Aralarındaki tartışma büyüyen ikili mahkemelik bile olmuştu.

Birbirleriyle küs olan ünlüleri Muzurca.com ekibi olarak sizin için derledik. Yakın zamanda barıştıkları da iddia edilen ünlülerde bulunuyor.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum