Bilim Adamları 40 Farklı Mutasyona Uğramış Korona Virüsü Tespit Etti

İzlanda'lı Bilim adamların yaptığı çalışmada Mutasyona uğramış 40 farklı Korona virüsü tespit edildi. Dünyada korona virüs ile yapılan Çalışmalar sonucu endişe veren haber İzlanda'lı bilim adamlarından geldi.

Bilim Adamları 40 Farklı Mutasyona Uğramış Korona Virüsü Tespit Etti
26 Mart 2020 - 11:21 - Güncelleme: 26 Mart 2020 - 11:33

İlk olarak cinde başlayan ve tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan Korona virüsü ile ilgili İzlanda’da Bilim Adamlarının yaptığı çalışmaya göre 40 farklı mutasyona uğramış virüs tespit edildiği açıklandı.

Daha önce Çin’den gelen bilgilerde de yer alan Virüsün Mutasyona uğramışı ile bilgiler gelmişti. Endişe verici bu gelişme için çalışmalar devam ediyor.Dünyada birçok bilim adamının çalışmalarının tek konusu haline gelen Korona virüsü ile ilgili çalışmalar devam ediyor. 

Dünyadaki tüm ülkelerin ve insanlığın tek konusu haline gele Korona virüsü için İzlandalı bilim adamlarını yaptığı çalışmada Virüs mutasyona uğradığı ve 40 farklı çeşitte tespit edildiği İzlanda da paniğe yol açtı. 400 fazla insanda tespit edilen yeni salgın Korona virüsü ile Çalışmalara bütün dünyada hız kesmeden devam ediyor.

Uluslararası medyada yayınlanan bilgiye göre İzlandalı bilim insanların bir keşif yaptığı belirtiliyor. Bilim insanlarını yaptığı çalışmalara göre İzlanda da 40 Ayrı Mutasyona uğramış Korona virüs tespit edildiği doğrulandı. ayrıca bilim insanları Korona virüsü ile ilgili Agresif bir şekilde mutasyona uğradığını da ifade etti.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum