Bikinili Poz Verdi  ''Rezilliğim Yetmemiş Gibi Poz Verdim Bakın Bakalım'' Dedi  

Eski gelin adayı Hanife Gürdal bikinili pozunu sosyal medya hesabından paylaştı yazdığı yorum ise dikkatlerden kaçmadı.

Bikinili Poz Verdi  ''Rezilliğim Yetmemiş Gibi Poz Verdim Bakın Bakalım'' Dedi  
11 Eylül 2019 - 14:56 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 23:49

Hanife Gürdal sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor son paylaşımında bikini giyerek sosyal medyada gündem konusu haline geldi.

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanınan ve bu programdan kovulduktan sonra Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programına dahil olan gelin adayı Hanife Gürdal bütün ülke onu tesettürlü olarak tanımıştı.

Kendi Paylaşımına Nasıl Yorum Yaptı

Eski gelin adayı sosyal medya hesabından sık sık konuşulan isimler arasında girdi son paylaşımında ise şu sözleri söyledi: "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım g.. m..e falan görebilecek misiniz ? Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." ifadelerini kullandı.


İzdivaç programlarından aradığını damat adayını bulamayan Hanife Gürdal evlilik programlarında sergilediği tavırlardan dolayı dikkat çokça dikkat çekmişti.Evlilik programlarından sonra da paylaşımları ve yaptıkları ile adını sıkça duyduğumuz gelin adayı gündemdeki yerini korumayı başarmış ve adını sıkça duyurmuştu.

Hanife Gürdal bikinili fotoğrafın ardından bazı takipçileri çok beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 1 Yorum