Berrak Tüzünataç Kalçasına Dövme Yaptırırken Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç kalçasına dövme yaptırdığı anın sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaştı.

Berrak Tüzünataç Kalçasına Dövme Yaptırırken Fotoğrafını Paylaştı
01 Ekim 2019 - 10:38

Güzel oyuncu bir süredir ekranlardan uzak olan Berrak Tüzünataç kalçasına dövme yaparken fotoğrafını çektirdi. 

Kalçasına dövme yaptırdığı anın fotoğrafını sosyal medya hesabından hayranlarının beğenisine sunan güzel oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekti.Güzel oyuncu en son internet dizisi Fi ‘de canlandırdığı Özge karakteriyle hafızalara kazınmıştı. Berrak Tüzünataç sosyal medya hesabından kalçasına dövme yaptırırken çekilmiş fotoğrafını paylaşması ise hayranlarını büyüledi.

Başarılı oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kısa süre içinde çok sayıda beğeni ve yorum aldı.Ekranlar ile ne zaman tanıştı: Güzel oyuncu  Number 1 TV'de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Sinem Kobal'la "Yetenek Avcısı" isimli programı sundu. 2005 senesinde Yılmaz Erdoğan'ın "Organize İşler" filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım attı.

Ardından "Beyza'nın Kadınları"nda boy gösteriyor. 2005 yılında adı Okan Bayülgen'le anılıyor. Daha sonra Kanal D'de yayınlanan "Ödünç Hayat " dizide rol aldı. "Elveda Rumeli" adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırdı. 2007 yılında oyuncu Nejat İşler ile birliktelik yaşadı.

Show TV'de yayınlanan "Bu Kalp Seni Unutur Mu" adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2009 yılında Zeki Demirkubuz'un yönettiği Kıskanmak'ta başrol oynaması hayatının dönüm noktalarından biri olur. "Ezel" dizisine Bade karekterini canlandırdı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum