Berfu Yenenler Göbek Pozuyla Sosyal Medyayı Salladı

Berfu Yenenler sosyal medyada nasıl bir poz paylaştı? Berfu Yenenler sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla takipçilerinden nasıl bir yorumlar yaptı? Berfu Yenenler hamileliğinde aldığı kiloları nasıl verdi?

Berfu Yenenler Göbek Pozuyla Sosyal Medyayı Salladı
14 Kasım 2019 - 22:19

Eser Yenenler ile geçen Haziran dünya evine giren Berfu Yenenler 2015 yılında Türkiye 4. güzeli seçilmişti.  Berfu Yenenler bir ay önce doğum yaptı. Yeni doğum yapan Berfu Yenenler paylaşmış olduğu fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

Hamileliği boyunca 13 kilo alan Berfu Yenenler fit görüntüsü ve spor yapan halleriyle Instagram'da paylaştığı fotoğrafla takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı. 
Yürüyüş Herşeyin İlacı 

Berfu Yenenler paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü; Doğumdan sonra kilolar nasıl mi gitti. Tabi ki bir anda gitmedi hatta hala 1-2 kilo fark var eski kilomla aramda. Hemen kısaca anlatıyorum. Hamileliğim boyunca 13 kilo almıştım, doğumdan sonra ilk haftada 10 kilo kendiliğinden gitti.

Ben de inanılmaz şaşırdım hatta insanlar nasıl eski haline dönüyor  inanamıyordum ama ben de onlardan biri oldum. İlk haftadan sonra her gün 45 dakika-1 saat yürüyüş yapmaya başladım, yürüyüş her şeyin ilacı bence. Kuzey doğalı da 37 gün oldu bugün, artık bu hafta itibariyle de fonksiyonel antrenmanlara başladım.


Hala gördüğünüz gibi öyle aman aman forma girdiğim yok ama bu yaz görüşürüz motivasyonumuz tam yolumuz uzun. Notunu düştü. Yürüyüş yaparak kilo verdiğini dile getiren Berfu Yenenler takipçilerinden vücuduna teşekkür et, harikasın gibi yorumlarda bulundular.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum