Barış Pınarı Harekâtı İçin Tarkan'dan Paylaşım

Suriye 'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekâtı ile Ünlü isimlerden paylaşımlar gelmeye devam ediyor Son olarak ünlü Mega Star Tarkan bir paylaşımda bulundu.

Barış Pınarı Harekâtı İçin Tarkan'dan Paylaşım
12 Ekim 2019 - 10:45 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 20:43

Sosyal medya hesabından Barış Pınarı Harekatı'na destek olan tanınmış isimlerden mehmetciğimize destekler gelmeye devam ediyor. 

Ülkemiz de Barış Pınarı Harekâtı’nın başlaması nedeniyle siyasiler, ünlü isimler, çeşitli dernek ve vakıflar destek paylaşımlarında bulunmaya devam ediyor. Son olarak Mega Star Tarkan da bir paylaşımda bulundu.Harbiye’de verdiği konserlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Tarkan, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak Barış Pınarı Harekâtı’nda hayatını kaybedenler için baş sağlığı diledi.

Ünlü Şarkıcı Tarkan ''Barış Pınarı Harekâtı’nda şehit olan askerlerimiz ve sivil vatandaşlarımız için çok üzgünüm. Hayatını kaybedenler için Allah'tan Rahmet, aile ve yakınlarına başsaglığı,sabır ve güç; yaralılar içinde acil şifalar dilerim'' İfadelerini kullandı. Tarkan Yaptığım destek paylaşımını operasyonun 3 günü gelmesi de  eleştirilere ve tepkilere neden oldu.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum