Bankalar Birer Birer Duyurdu! İşte Bankaların Ramazan Bayramı'na Özel Kredi Kampanyaları

Ramazan Bayramı yaklaşırken bankalar teker teker kredi vereceklerini duyurdu. Hangi banka ne kadar kredi verecek? Hangi bankaların bayram kredisi Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek? Bayrama özel kredi veren bankalar hangi faiz oranıyla kredi verecek? Bankaların verdiği krediler kaç ay vadeli?

Bankalar Birer Birer Duyurdu! İşte Bankaların Ramazan Bayramı'na Özel Kredi Kampanyaları
22 Mayıs 2020 - 14:55

Ramazan Bayramı yaklaşırken bankalar da kampanya düzenleyip duyurmaya başladı. Bazı bankaların vereceği kredi kampanyaları Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olacak. İşte banka banka kredi kampanyaları.

Şekerbank; 60 ay vadeli 0,79’dan başlayan faiz oranıyla 3 ay ertelemeli kredi veriyor.Yapı Kredi; Müşterilerini taksit ödemelerini Eylül ayına kadar erteleyeceklerikapsamında bir kampanya düzenlediğini duyurdu.

Türkiye Ekonomi Bankası TEB; Bankanın vereceği kampanya 31 Mayıs’a kadar devam edecek. TEB 0,99 faiz oranıyla kredi verecek. Ödemeler ise 3 ay ve 36 ay vade seçeneğini sunacak.

Garanti BBVA; Garanti bankası bayram kredisini 0,99 faiz oranıyla kredi verecek. Ödeme şekli ise 60 ay vadeli olacak.

Vakıfbank; Banka 0,98 faiz oranıyla kredi veriyor. Vakıfbank’ın verdiği bayram kredisi 60 ay vadeli olarak müşterilerine sunuyor.

QNB Finansbank; Bayrama Özel Kredi adı altında 60 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine kredi imkanı sunuyor. Finansbank’ın vereceği Bayrama Özel Kredi imkanı 0,89 ile başlayan faiz oranıyla müşterilerine sunuyor.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum