Bakan Varank'tan İmamoğluna Sert Tepki; Sen Kime Peşkeş Çekiyorsun

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'na neden sert tepki gösterdi?

Bakan Varank'tan İmamoğluna Sert Tepki; Sen Kime Peşkeş Çekiyorsun
10 Kasım 2019 - 13:17

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun temel atmama törenine tepki gösterdi. Ekrem İmamoğlu'nun Silahtarağa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi projesini iptal ederek temel atmama programına sert çıkıştı.

Sanayi Bakanı Mustafa Varank  Malatya Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası Projesi temel atma töreninde konuştu. Ekrem İmamoğlu'na verdiği sert tepki ise şöyle; Bugün burada bir temel atma töreni gerçekleştiriyoruz.

Kime Peşkeş Çekiyorsun Çok önemli bir yatırım ama malumunuz olmuştur, İstanbul'da bir belediye başkanı temel atmama töreni gerçekleştirdi. Yani insana derler ki bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. 'Eğer temel atmayacaksan bunun törenini yapıp kimlere hangi imkanları peşkeş çekiyorsun diyorum. 

İmamoğlu'na sen kime peşkeş çekiyorsun diyen Sanayi Bakanı Varank biz temel atıyoruz, çalışıyoruz halkın ihtiyaçlarını gidermek için var gücümüzle hükümetin yanında duruyoruz açıklamasında bulunan Bakan işleyen demir ışıldar ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.

Biz temel atıyoruz, çalışıyoruz, gayret ediyoruz ve halkımızın ihtiyaçlarını gidermek için hükümetimizle, yerel yönetimlerle büyük gayret gösteriyoruz. İşleyen demir ışıldar diyoruz. Temel atmayarak bir netice elde edemezsiniz. Sözlerini söyledi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum