Ayşe Arman İstifa Ettiğini Sosyal Medya'dan Duyurdu

Hürriyet gazetesinde istifalar arka arkaya gelmeye devam ediyor. Vahap Munyar ve Gülse Birsel'in istifalarını verip ayrılmalarının ardından Ayşe Arman'da Sosyal medya hesabından istifasını açıkladı.

Ayşe Arman İstifa Ettiğini Sosyal Medya'dan Duyurdu
04 Kasım 2019 - 07:20

Ayşe Arman Hürriyet gazetesi için röportaj veriyordu. Ayşe Arman Hürriyet gazetesi için röportaj yapıyordu. Arman sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bir hafta önce istifasını vermiş ve artık Hürriyet bittiğini belirtmişti.

İstifa haberi ile sosyal medyada dikkat çeken mesajlar veren Ayşe Arman Röportajları, sosyal medya hesabından yapmaya devam edeceğini söyledi. Ayşe Arman “Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam” dedi.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Ayşe Arman yaptığı bir paylaşımla takipçilerine istifa ettiğini duyurdu. İstifasını geçen hafta verdiğini belirten Arman Sosyal medya hesabından bir yazı paylaştı: “Hepinize nefis bir Pazar olsun.

Enerjik ve iyiliklerle dolu 27 yıldır Pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağım. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün Ceyda Düvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım. Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer'le ilişkimden uzun… Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu… Hürriyet'te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum.

Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti… Peki, o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi feshettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani. Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz? Var mısınız? Bu yola benimle çıkar mısınız” ifadelerini kullandı.
 
Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum