Atv'nin Hangi Dizisi AB Kategorisinde En Çok İzlenen Dizi Oldu

Atv'nin sevilerek izlenen dizisi Kimse Bilmez hangi kategoriye girdi? Pazar günleri yayınlanan dizinin reytingleri kaçıncı sırada?

Atv'nin Hangi Dizisi AB Kategorisinde En Çok İzlenen Dizi Oldu
08 Ekim 2019 - 22:32

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez,16.bölümü ile AB kategorisinde en çok izlenen dizi oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, aksiyon ve dram dolu sahneleriyle seyirciyi resmen ekran başına kitledi.

Dizide En Son Yaşananlar

Kimse Bilmez dizisi pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi. Dizinin en son bölümünde şunlar olmuştu; 
Ali’nin eski eşi Özlem, arkasındaki sır tablosuyla Ali’nin yaşadığı mahalleye geldi.

Özlem’i yıllar sonra karşısında gören Ali büyük şaşkınlık yaşadı. Bu arada Özlem’le tanışan Sevda büyük şaşkınlık yaşadı.

Ali, eski eşiyle geçmişi konuşurken, silahlı adamlar tarafından evi kurşun yağmuruna tutuldu. Ali’nin bir oğlu olduğunu öğrenen Sevda, bu haberi Ali’ye söyledi.

Pilot, herşeyi arkasında bırakarak Duygu ile yeni bir hayat kurmak ister. Pilot’un mafya olduğunu öğrenen İlhan ise kızının bu birlikteliğine karşı çıktı.

Duygu, babasıyla Pilot arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Çaresiz kalan Pilot, Ali Hoca’dan yardım ister. Pilot her ne kadar tövbe etsede geçmişi bir türlü peşini bırakmaz. Pilot, başını dertten kurtarabilecek mi?

Kimse Bilmez’in sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Kısa sürede TT olan dizinin etiketi ise  #sakladığımşey, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi!

#sakladığımşey etiketi ile  2. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başaran Kimse Bilmez adlı dizi pazar gününün rekorunu kırdı.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum