Atatürk'e Benzeyen Adam İzmir Sokaklarında Bu Kez Üniforma Giyerek Ata Bindi

Atatürk'e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya bu kez ne yaptı? Daha öncelerde de Atatürk taklidi yapan Göksel Kaya sosyal medyada nasıl tepki aldı?

Atatürk'e Benzeyen Adam İzmir Sokaklarında Bu Kez Üniforma Giyerek Ata Bindi
12 Kasım 2019 - 19:19

Atatürk’e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya vatandaşların eleştirilerine  maruz kaldı. Yaptığı hareketlerle Atatürk’e benzemeye çalışan Göksel Kaya üniforma giyip ata binerek İzmir sokaklarında  gezince sosyal medya ayaklandı.
 
Atatürk’e benzerliğiyle bilinen Göksel Kaya yaptığı hareketler yok artık dedirtti. Bu kez de ata binerek üniforma giyerek sokaklarda gezen Göksel Kaya sosyal medya kullanıcıları tarafından biri bunu durdursun, saygısızlık, durdurulmazsa kendini Atatürk ilan edecek, Niye kimse dur demiyor gibi yorumlarda bulundular.
Biri Bunu Durdursun 

Atatürk’e benzerliğiyle vatandaşları istismar ettiği ve daha öncelerde de Atatürk’ün sesini taklit ederek gündeme gelmişti. 10 Kasım’da Atatürk’ün giydiği kıyafete benzeyen bir kıyafetle halkı selamlayan Göksel Kaya’ya oldukça tepki yağmıştı.

Şimdi de üniforma giyerek ata binerek ve vatandaşlardan alkış alan tiyatrocu olarak bilinen Göksel Kaya’ya yine tepkiler yağdı. Birilerinin Göksel Kaya adlı kişinin durdurması gerektiğini sosyal medya kullanıcıları dile getirdi.

 Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum