Aslı Melisa Uzun Paralel Bacak Pozu İle Sosyal Medya da Gündem Oldu

Tescilli güzel Asli Melisa Uzun paralel şekilde açtığı bacak pozu ile sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Aslı Melisa Uzun Paralel Bacak Pozu İle Sosyal Medya da Gündem Oldu
24 Eylül 2019 - 14:08

Sosyal medya paylaşımı ile ne kadar elastik bir vücudu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Uzun yıllar bale ve jimnastik eğitimi aldığı biliyor.

24 Yaşındaki tescilli güzel bundan dört yıl önce 'Miss Turkey Universe' seçilerek dikkatleri üzerine topladı.


Sosyal medya hesabında binlerce takipçisi bulunan Aslı Melisa Uzun insan ile gündelik hayatına dair kareler paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor.Tescilli güzel tek bacağını bir elektrik direğine yaslayarak verdiği pozunu ‘Paralel’ notu ile paylaşımda bulundu kısa süre içinde beğeniler gelmeye başladı.


Aslı Melisa Uzun bale eğitimine atıfta bulunarak çok sayıda takipçisine genç yaşında aldığı eğitimin karşılığını gördüğünü söyledi.


Aslı Melisa Uzun Kimdir

Aslı Melisa Uzun, 1995 yılında Ankara'da doğdu ve 18 yaşına kadar da Ankara'da yaşadı. Küçük yaşlardan itibaren görsel sanatlara olan ilgisi nedeniyle henüz 3 yaşındayken Artmix Sanat Merkezi´nde tiyatro ve dans kurslarına başladı.

İlk oyunu "Eşeğin Gölgesi’’ den sonra bir daha sahne ile bağını kesmedi; jimnastik, bale ve jazz dans eğitimi aldı. 2011 yılında Anadolu Ateşi Dans Topluluğuna seçildi.
Aslı Melisa Uzun  2015 yılında "Miss Universe" seçildi.

Eğitimine Ankara'daki Alman Lisesi'ni bitirdikten sonra Köln Üniversitesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi'nin Çift Diplomalı Hukuk Lisansı Program’ında burslu olarak devam ediyor.

Köln'de okurken aynı zamanda dans ve tiyatro eğitiminden de kopmadı ve "Cologne Dance Center"da modern dans eğitimi almaya devam etti. Almanya'da okuduğu sırada Miss Universe Turkey 2015 seçildi ve Las Vegas'ta Miss Universe yarışmasında ülkemizi temsil etti.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum